Shell Akaryakıt Personel Alım İlanı

Ülkemizde faaliyet gösteren akaryakıt şirketleri içerinde ilk üç sırada yer alan SHELL gün geçtikçe büyüyor. Müşterisine verdiği kaliteli hizmet ve kaliteli akaryakıt ile kendisine çeken şirket bu büyüme sonrasında yeni akaryakıt istasyonları da açıyor. Peki SHELL hangi ülkenin petrol şirketi?

Shell kelimesi ingilizce kökenli bir kelime olup anlamı deniz kabuğu anlamına gelmektedir. Bundan dolayı firmanın logosu da deniz kabuğu şeklindedir. Renkleri de Hollanda’nın meşhur turuncu rengidir. Royal Dutch Shell, Shell ve Royal Dutch şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan, Hollanda menşeli dünyanın en büyük petrokimya şirketlerindendir.

Londra’da tarihi eser ve deniz kabuğu satışı ile ilk olarak ticari faaliyetlerine başlamış olan Shell markası uzunca bir sürenin ardından dünyanın en büyük akaryakıt ve enerji markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Bugün dünyanın her yerinde istasyona sahip olan Shell markasının ülkemizdeki istasyonlarının kusursuz bir işleyiş halinde ilerleyebilmesi adına belirli oranlardaki personellere ihtiyaç duyduğu açık ve net. Zaman zaman belirli şehirlerde ihtiyaç duyulan personel ihtiyacı belirtilmekte ve internet kanalıyla genel anlamda ilgili bireylere ulaştırılmakta. Daha önce akaryakıt istasyonlarında çalışmış olan bireylerin tekrar iş başvurusu yapacaklarında bu işi tercih ettikleri dikkat çekmekte. Bildikleri, deneyimledikleri bir iş olması nedeniyle genel anlamda zorlanmadıkları da gözden kaçmamakta.

SHELL İşçi Alımları

Shell markası yalnızca petrol, kimyasal ve gaz alanında değil rüzgar ve güneş enerjisi alanında da faaliyet gösteren bir marka. Bu anlamda önemli faaliyetleri bulunan markanın bünyesine dahil olmak istiyorsanız, içinde bulunduğunuz yılı da dahil ederek internet üzerinden araştırmalar, sorgulamalar yapmanız birtakım ilanlarla karşılaştırma noktasında yeterli olacaktır. İstasyon muhasebe sorumlusu, ön saha satış elemanı, perakendeci, bölge satış müdürü, market satış elemanı, IT altyapıları destek analisti ve daha pek çok mesleki alımlar yapabilmekte. Uygun olduğunuz çalışma pozisyonunda başvurular yapmanız başvurularınızın geçerli olmasını sağlayacaktır. Ülkemizin dört bir yanına yayılmış olan Shell markasının her yıl hemen her şehirde personel ihtiyacı olabilmekte.

SHELL İş İlanları

Shell iş ilanları konusunda bilgi sahibi olabilmek ve başvuru tarihlerini kaçırmamak adına belli başlı kaynakları takip etmeniz gerekiyor. Gerek internet üzerinden gerekse günlük yaşamda iş ilanları takip edebileceğiniz noktaları aralıksız takip etmeniz gerçekten önemli. İnternet ortamları üzerinde yer alan iş ilanları sitesi bu anlamda yeterli olacaktır. En hızlı bilgiyi sizlere ulaştıracak web siteleri sizleri bekliyor olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
TEDAŞ İşçi, Personel Alım İlanları

Türkiye istihdam bakımından en çok personel alımını gerçekleştiren şirketlerin başında gelen TEDAŞ 2017 yılında bünyesine yeni personel ve işçiler katacak.

Kapat