Acun Medya Survivor Taksi Başvuru Formu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8, survivor yarışma programı ile kendi gününde birinci sırada yer alıyor. Her sene Şubat ayında başlayan yarışma Mayıs ayı gibi sona ermektedir. Panama, Dominik Cumhuriyeti ülkelerinde gerçekleşen yarışmanın finalleri Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılmaktadır. Geçen seneye kadar ünlüler gönüllüler arasında yapılan yarışma ilk çıktığı yıllara geri dönerek Türkiye Yunanistan olarak iki ülke arasında yapılıyor. 4 hafatası geride kalan yarışma tüm hızıla devam ederken acunn.com sitesinde survivor taksi başvurusu yayınlandı.

Survivor yarışmasının değerlendirildiği Survivor Taksi’de yer almak isteyen kişiler başvuru formunu doldurarak bu programda yer alabilirler. Programın amacı survivor hakkında haftalık ve genel değerlendirmeler yapmaktadır. Yorum yapmak isteyen düşüncesini paylaşmak isteyen kişiler bu taksi aracılığıyla sesini duyurmuş olabileceklerdir. Survior Taksi yarışmasının TV8’de yayınlanması ile birlikte sizleri tüm Türkiye görmüş olacaktır.

Survivor Taksi Size İş Fırsatı Olabilir

Acun Ilıcalı çalıştığı kişileri çoğunlukla önceden yarışmalarına katılmış kişiler arasından seçmektedir. İzleyicilerin aşina olduğu yüzleri seçerek yayınladığı programların ilgisini daha da artırmaktadır. Buna örnekler verecek olursak Survivor yarışmasında yarışmış olan Semih Öztürk yarışma sonrasında Survivor Panorama programında sunucu ve yorumcu olarak çalışmaktadır. Buna daha fazla da örnekler verilebilir. Survivor Taksi de sizler için buna benzer örneklerle iş imkanı olabilir.

Survivor Taksi’ye katılıp yarışma hakkında yapacağınız yorumlar sizler için iş fırsatı olabilir. Yarışma hakkında yapacağınız analizler ve ekran önündeki rahatlık ve hitabetiniz sizin Acun bünyesinde iş verilmesini sağlayacaktır. Sizin katıldığınız programın sosyal medyada yayılması, twitler atılması gibi etkenler Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekecektir ve başka projelerde sizleri çağırarak iş alma şansı verecektir.

Survivor Taksi programına katılmak için acun.com sitesi üzerinde yayınlanmış olan online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. bu forma ulaşıp başvuruda bulunmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://basvuru.acunn.com/basvuru/survivor-taksi/1

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mersin Evde Ek İş Yaparak Para Kazanın

Mersin ülkemizin önde gelen büyükşehirlerindendir. Hem sanayi hem de tarım olarak önde gelen şehirlerinden olduğundan iş imkanı olarak bayağı fırsatlar...

Kapat