Acun Medya TV8 ekran yüzü genç yetenek iş bavurusu yapma

Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalını satın alarak medya sektörüne girmesiyle birlikte en çok izlenen yarışma programlarını kanalına taşımıştı. TV8 kanalında yayınlanan programları arasında survivor, yetenek sizsiniz, o ses Türkiye gibi yarışmalar izleyicileri ekran başına topluyor. Bu programların yanı sıra bu programlarda yaşanan olayların değerlendirildiği ek programlarda yayaınlanmaktadır. Survivor panorama buna bir örnektir. Daha önce Acun Ilıcalı ile çalışmış olan bir çok kişi ister yarışmacı olsun isterse arka planda yer almış olsun Acun Ilıcalı tarafından yeni yayınlanması planlanan programlarda ya sunucu ya da arka planda çalışan personel olarak işe alınmaktadır. Eski survivor yarışmacıları para bende gibi programlarda görev almışlardır.

TV8 kanalında çalışmak istiyorsanız Acun Medya tarafından yayınlanmış olan iş başvurusu ve ekran yüzü olamk isteyen geçn yetenek iş ilanınıu incelemelisiniz. Buna göre, diksiyonunuz düzgün ve TV8’de yayınlanacak programlarda sunucu olmak istiyorsanız bu iş ilanına başvuru yapmalısınız.

Acun Medya içerisinde çalışmak isteyenler bu iş ilanını kaçırmamalıdır. Acun Medya’ya bir kere işe girerseniz daha sonra yayınlanacak programlarda veya daha üst düzey görevlerde yer alabilirsiniz.

Ekran Yüzü olarak TV8 kanalında çalışmak

Ekran yüzü olacaklar TV8 kanalının yanında TV8,5 kanalında da görev alacaklardır. Yerine göre survivor, yetenek sizsiniz veya o ses Türkiye gibi yarışmalarda da görev verilebilecektir. Bunun için yapmanız gereken online iş başvurusu formunu doldrumaktır.

TV8 iş başvurusu nasıl yapılır?

Ekran yüzü iş başvurusu yapmak istiyorsanız 1024×768 pikselden küçük ve 350 kb’tan küçük fotoğrafınızı ve varsa 100mb’dan küçük videonuzu sisteme yükelemeniz gerekmektedir. Bunun yanında iletişim bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz de sistem tarafında istenmektedir. Daha sonra başvurularınız değerlendirilerek size gerekli durumda grei dönüş yapılacaktır.

Başuru yapmak isteyenler http://www.tv8basvuru.com/basvuru/tv8-genclik-programi/1 internet bağlantısı üzerinden başvurularını yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Belediyeye ekskavatör, beko loder operatörü ve büro işçisi alınacak

Belediye başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere eskavatör operatörü, beko loder operatörü ve büro işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alanda ehliyeti deneyimi...

Kapat