Adnan Menderes Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı

Aydın’da bulunan Adnan Menderes Üniversitesi rektörlüğü hastanesinde çalışmak üzere 4/B’li sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu duyuru sözleşmeli personel çalıştırılmasına dair esasa göre yapılacaktır. Adaylar KPSS puanına göre sıralandıktan sonra puan üstünlüğüne göre alımlar yapılacaktır. KPSS sınavı için lisans mezunları ve önlisans ile ortaöğretim mezunları farklı KPSS sınavlarına girdikleri için farklı değerlendirileceklerdir. Sözleşmeli personel alımı sağlık kadrosuna yapılacaktır. Adayların en az sağlık meslek lisesi olmaları gerekmektedir.

Başvurular 28 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar gerekli olan evrakları Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi hastane başmüdürlüğüne şahsen ulaştırmanız ve teslim etmeniz gerekmektedir. Başvurunuzu yaparken adu.edu.tr adresinden indireceğiniz başvuru formunu doldurmalı ve bunun yanında lisans mezunları 2018 KPSS ve önlisans veya lise mezunları ise 2016 KPSS sonuç belgeleri, diploma, kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf ile başvurularını tamamlayabilirsiniz.

Hangi Kadrolara Alım Yapılacaktır?

Üniversite rektörlüğü boş durumdaki 83 kadroya aşağıdaki şekilde dağıtım yapmıştır. En çok kadro hemşireler için ayrılmıştır. Tüm kadro dağılımları aşağıdadır.

  • 27 Hemşire – Lisans Mezunu
  • 38 Hemşire  – Sağlık Meslek Lisesi Mezunu
  • 2 Eczacı – Eczacılık fakültesi mezunu
  • 2 Fizyoterapist – Lisans mezunu
  • 1 Diyetisyen – Lisans Mezunu
  • 9 Sağlık Teknikeri – Önlisans Mezunu
  • 4 Diğer Sağlık Personeli – Sağlık meslek lisesi mezunu

Adaylar alım yapılacak kadrolara başvuruları yaptıktan sonra KPSS puanlarına göre sıralamaya alınacaklardır. Daha sonra ilgili kadro için herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapmaksızın sadece puan üstünlüğü esas alınacaktır. Başvuru süresini kaçırmadan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KTÜ Hemşire Alımı Yapıyor. Kimler Başvuruda Bulunabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Suudi Arabistan iş ilanları personel alımı şartları neler?

Suudi Arabistan'da iş arayanlar için yurtdışı iş ilanı yayınlanmıştır. İş, başkent Riyad'dadır. Başvuru için Arapça bilmeniz ve 46 yaşını geçmemiş...

Kapat