Ağrı Belediyesi Zabıta İtfaiye Eri ve 43 Memur Alımı yapıyor 2017

Ağrı Belediye Başkanlığı belediye bünyesinde çalışmak üzere toplam 25 kadroya 43 memur alımı yapmak için devlet personel başkanlığında ilan yayınlamıştır.

Personel alımı içerisinde belediyelere yapılan en fazla personel alımı olarak dikkat çekmektedir. Ağrı Belediyesi boş olan kadrolarını tamamlamak için böyle büyük bir personel alımı yapma gereği duymuştur.

Ağrı Belediyesi Başkanlığına şu anda Ağrı Valisi Musa Işın kayyum olarak atanmış ve belediye faaliyetlerinin düzenli yürütülmesi işlerinden sorumlu olmaktadır. Memur alımı yaparak eksik kadroları tamamlama ve belediyenin şehre karşı sorumluluklarını yerine getirmesini sağlamayı planlamaktadırlar.

Ağrı Belediyesi memur alımı için ayrılar 25 kadro dağılımı ve alınacak personel sayısı şu şekilde dağılmıştır.

  • Avukat (1), Ayniyat Memuru (1), İnşaat Mühendisi (2), Harita Mühendisi (1), Şehir Plancısı (1), İnşaat Teknikeri (2), Programcı (1), Kimyager (1), Zabıta Memuru (5), Veteriner Hekim (1), Memur (5), Ölçü Ayar Memuru (1), İtfaiye Eri (4), Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (4), Bilgisayar İşletmeni (1), Muhasebeci (1), Mutemet (1), Sivil Savunma Uzmanı (1), Mimar (1), Veznedar (2), Tahsildar (2), Evlendirme Memuru (1), Belediye Trafik Memuru (1), Elektrik Teknisyeni (1), Kaloriferci (1)

Ağrı Belediyesi iş başvurusu yapacak olan kişiler yukarıdaki pozisyonlara uygun eğitim ya da belge sahibi ise sadece 1 pozisyona başvuruda bulunabilirler. Başvurular Ağrı Belediyesine yapılacak olup gerekli bilgiye Ağrı Belediyesinden ulaşılabilir. Ağrı Belediyesi telefon numarası 0472 215 11 90.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
OKA Sözleşmeli Personel Alımı yapıyor

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Samsun merkezli olup Samsun, Amasya, Tokat ve Çorum illerinin kalkınması için çalışmaktadır. Kurum, sözleşmeli personel alımı...

Kapat