Anadolu Üniversitesi tekniker ve büro personeli alımı gerçekleştiriyor

Eskişehir Anadolu üniversitesi sözleşmeli personel çalıştırılmasında dair esas ile 2016 KPSS sınav puanı ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Eskişehir’de çalışmak isteyen önlisans mezunları için üniversite tarafından yayınlanan ilanın detaylarını inceledik.

Üniversite 8 farklı pozisyona personel alımı yaparak kadrolarında bulunan eksik personelleri tamamlamayı hedefliyor. Bu 8 farklı pozisyonda en dikkat çeken iş pozisyonları büro personeli ve destek personeli alımlarıdır. Diğer geriye kalan 6 pozisyon ise tekniker alımıdır.

Bunun için klasikleşmiş personel alımı genel şartları belli oldu. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunun 53. maddesindeki suçlardan mahrum olmamak, erkekler için askerliklerini yapmış veya ertelemiş olmak, görevini yapmasına engel bir sağlık sorunu olmamak. Bunun yanında 2016 KPSS sınavına girmiş ve P93 ve P94 sınav puanlarına sahip olmak ve güvenlik ve arşiv soruşturmasından olumlu sonuç almak olarak yayınlanmıştır.

  • Tekniker (1. Grup) (1 kişi) – Meslek Yüksekokullarının İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Tekniker (2. Grup) (2 kişi) – Meslek Yüksekokullarının Yapı Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Tekniker (3. Grup) (2 kişi) – Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Tekniker (4. Grup) (3 kişi) – Meslek Yüksekokullarının Makine bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Tekniker (5. Grup) (2 kişi) – Meslek Yüksekokullarının Radyo ve Televizyon Teknolojisi veya Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Tekniker (6. Grup) (1 kişi) – Meslek Yüksekokullarının Restorasyon bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Büro Personeli (3 kişi) – Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya Web Teknolojileri ve Programlama bölümü önlisans mezunu olmak.
  • Destek Personeli (4 kişi) – Ortaöğretim kurumlarından mezun olmak.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Zafer Kalkınma Ajansı Kütahya, Afyon, Manisa ve Uşak illerinde faaliyetlerini yürütmektedir. Kurum internet sitesinde personel alımı yapacağını duyurdu. İlana son...

Kapat