Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 2016

Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 2016

Erzurum Atatürk Üniversitesi 1957 yılında kurulmuştur. Üniversite, resmi gazetede yayınlamasına göre 6. sıradadır ve kampüsü Türkiye’nin en büyük 2. kampüsüdür.

Atatürk Üniversitesi akademik birimleri 23 fakülte, 8 enstitü, 1 yüksek okul, 1 devlet konservatuvarı, 12 meslek yüksek okulu ve 25 araştırma ve uygulama merkezinden oluşmaktadır.

Atatürk üniversitesinin tıp, eczacılık ve iktisadi ve idari bilimler fakültelerine öğretim üyesi alımı yapılacaktır. Detaylar üniversitenin yayımladığı aşağıdaki klavuzdadır.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğünden:

Atatürk Üniversitesine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunun ve Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

MÜRACAATTA İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

– YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN:

– 2547 Sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz adayların, Dilekçe (Yabancı dil belirtilecek), özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi) ve 2 adet fotoğraf 4 takım dosya halinde yayınları ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Üniversite rektörlüğü yayınladığı iş ilanının başvuru rehberine göre adaylar ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde başvurularını tamamlamalıdırlar. Bu duruma göre 15 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanmış olan ilana başvurular 30 Mayıs 2018 tarihi itibariyle son bulacaktır. Detaylarına www.atauni.edu.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz ilanında başvuruları şahsen üniversite rektörlüğü personel daire başkanlığına yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Özgeçmiş (CV) için ÖN YAZI Örneği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Samsun İŞKUR ve MÜSİAD Girişimcilik Kurslarını Başlatıyor

İŞKUR ve MÜSİAD Samsun Şubeleri Girişimcilik Kurslarını Başlatıyor Samsun Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) ve Samsun Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği...

Kapat