Battalbey Çiğköfte Bayilik Alma Şartları Neler?

Günümüzde hızla çoğalan ve fastfood sektörü gibi büyüyen etsiz çiğköfte dükkanlarından birine siz de sahip olmak ister misiniz? Bir çok çiğköfte şirketi bayilik vererek ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir. Çiğköfte Bayilik almak isteyenler için bir çok alternatif şirket bulunmaktadır. Şimdi sizlere ücretsiz bayilik veren Battalbey Çiğköfte’den bilgiler vereceğiz. Elinizde bunun için bir dükkanınız varsa ve sermayeniz az ise Battalbey firmasını bayilik almak için düşünebilirsiniz.

Şirketler bayilik verme şartları şirkete göre değişmektedir. Bazı şirketler dükkanınızın tüm ihtiyaçlarını belli bir ücret karşılığı giderirken bazı şirketler konsept belirleyerek döşeme yapmaktadırlar. Fakat Battalbey’de böyle bir şey yoktur. Şirket tabela ve broşürleri sitesinde yayınlamıştır. Bayisi olacak kişiler resimleri buradan indirip tabela haline getirmelidirler.

Sizlere bugün Battalbey Çiğköfte Bayilik sisteminden bahsedeceğiz. Battalbey Çiğköfte ürünlerini 1. sınıf A kalite yapmayı ve ülke genelinde büyümeyi hedefleyen bir şirkettir.

2017 Battalbey Çiğköfte Bayilik alma ücreti bulunmamaktadır. Şirket bayi açmayı düşünen kişilerden hiçbir ücret talep etmemektedir.

Battalbey Çiğköfte Bayilik almak için önce dükkanınızı bulmalı ve tadilat işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra Battalbey Çiğköfte ile irtibata geçip sizlere gerekli olan çiğköfte ve ek malzemelerini temin etmektedirler. Sizlerin yapması gereken Battalbey Çiğköfte internet sitesinde mevcut olan tabela ve görselleri indirerek dükkanınıza yerleştirmelisiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik işlemleri için http://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak Battalbey Çiğköfte’nin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.