Belediye KPSS 60 Puan ile Peyzaj Mimarı ve Mühendis Alımı

Diyarbakır Lice Belediye Başkanlığı personel alımı için devlet personel başkanlığının sitesinde ilan yayınlamıştır. Belediye, 25 bin nüfuslu bir ilçedir. Diyarbakır il merkezine 95 km. uzaklıkta bulunmaktadır. İlçede M.Ö. ve sonrasına ait bir çok tarihi kalıntılar bulunmaktadır. İlçeye şu anda kayyum olarak ilçe kaymakamı Abdulkadir Çelik atanmıştır ve belediye başkanlığı görevini yürütmektedir. Belediye, boş durumdaki 2 adet kadroya işçi personel alımı yapacaktır. Bu iki kadro peyzaj mimarı ve inşaat mühendisi için ayrılmıştır.

Belediye çalışmak isteyen kişilerden inşaat mühendisi kadrosuna başvuru yapacaklar üniversitelerin mühendislik fakültelerinin inşat mühendisliği bölümünden mezun olmalıdırlar. Peyzaj mimarlığı kadrosuna başvuru yapacaklar ise üniversitelerin lisans programlarından peyzaj mimarlığı bölümü mezunu olmalıdırlar. Mühendis kadrosundakiler 2016 KPSS sınavından P3 puan türünden 65 puana sahip olmalıyken peyzaj mimarlığı kadrosuna başvuru yapacaklar 2016 KPSS P3 puan türünden 60 puanları olmaları başvuru için yeterli olacaktır.

Belediye iş başvurularını 28 Mayıs – 11 Haziran 2018 tarihleri arasında alacaktır. Başvurunuzu Diyarbakır Lice Belediyesi yazı işleri müdürlüğü evrak kayıt bürosuna şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu gerekli belgeleri göndererek yapmalısınız. Başvuru sırasında aşağıdaki belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

  • Belediyeden başvuru sırasında alacağınız başvuru formu,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Diploma veya geçici mezuniyet belgesi fotokopisi,
  • 2016 KPSS sonuç belgesi barkodlu internet çıktısı,
  • Erkek adaylar için askerlik durumlarını gösterir belge,
  • Kişinin sağlık durumu iyi olduğu gösterir kendi beyanı,
  • 2 adet fotoğraf

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ozan Belediyesi KPSS 60 Puan ile Lise Mezunu Zabıta Memuru Alımı ilanı

Zabıta memuru olmak isteyen kişiler için Ozan Belediyesi en az lise mezunu olmak şartı ile memur alımı yapacaktır.

Kapat