Belediyede işkur aracılığıyla çöpçü olarak çalışacak işçi aranıyor

Değerli okuyucularımız sizlere en güncel ilanları en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. Şimdi de en az okur yazar olan kişileri bay veya bayan fark etmeksizin başvuru yapabileceği bir ilanı paylaşacağız. İlanı yayınlayan belediyemiz Kırşehir ilimize bağlı Mucur Belediyesidir. Mucur, Kırşehir’e 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Belediye başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye iş kurumu aracılığıyla yapılacak başvurular neticesinde toplam 10 çöpçü alımı yapılacaktır. Alımı yapılacak işçiler geçici süreli olarak çalışacaklardır. Yani açıklamak gerekirse işe alınacak işçi 5 ay 29 gün için istihdam edilecektir.

Başvuru şartları

  • En az okur yazar olmak,
  • En fazla lisans mezunu olmak,
  • Kırşehir’de 1 yıldır ikamet ediyor olmak (mucur öncelikli)

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler Kırşehir Türkiye iş kurumu müdürlüğüne giderek 10 gün içerisinde iş başvurularını yapabilirler. Hatta detaylı bilgi istiyorsanız işkura giderek bilgi alabilirsiniz.

Başvurular sonunda belediyenin alacağı 10 kişinin belirlenmesi için 12 Eylül 2018 tarihinde Mucur Belediyesi Meclis Salonunda saat 10.00’da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kişiler sözlü mülakat öncesinde öğrenim durumu, iş tecrübesi, öncelik durumu gibi şartları göz önüne alınarak sıralanacaktır. Sizin de ek durumunuz var ise başvuru sırasında bunu mutlaka belirtmelisiniz.

Başvurular 6 Eylül 2018 tarihine kadar sürecektir ve başvurunuzu Kırşehir işkur il müdürlüğüne şahsen yapmalısınız. Başvurunuz sırasında bilgileri eksik olan veya başvuru evraklarında eksiklik olanların başvuruları iptal edilip geçersiz sayılacaktır. Geçici işçi alımları yeni kanuna göre 5 ay 29 gün olarak yapılabildiği için bu ilanda da aynı süre baz alınmıştır. Bu süre sonunda iş sona erecektir.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ant Yapı İnşat Güvenlik ve Kat Hizmetleri Görevlisi personel işçi alımı ilanları 2018

Ant Yapı hem ülkemizde hem de 5 farklı ülkede inşaat sektöründe başarılı işlere imza atmaktadır. Bu projelerinde çalışacak inşaat işçisi...

Kapat