Bilecik Pazaryeri Belediyesi Beko Loder Operatörü İşçi Alımı

Bilecik Pazaryeri Belediyesi 2015 nüfus sayımına göre 10700 nüfusa sahip bir ilçedir. Pazaryeri’nin 24 köyü ve 6 mahallesi bulunmaktadır. İlçe belediyesi işçi ve personel alım ihtiyacını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sağlamaktadır.

Pazaryesi Belediyesi Beko Loder Operatörü işçi alımı şartlarında G sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak ve bu ehliyete en az 3 yıl süreyle bu ehliyet deneyimi olması gerekmektedir. Eğitim şartında ise en az ilkokul mezunu olma şartı bulunmaktadır.

Pazaryeri Belediyesi işçi alımı daimi işçi statüsünde olup iş için belirsiz süreli çalışma olacaktır. Beko Loder operatörü ilçe içinde gerekli durumlarda yükleme boşaltma işlerini yapacaktır. Köy yollarının yapımı ve düzenlenmesi gibi görevlerde bulunacaktır.

Beko Loder Operatörü İş Başvurusu sırasında istenen belgeler neler?

  • En az 3 yıl iş deneyimini belgelemek. (SGK’dan hizmet dökümü ile)
  • G sınıfı ehliyet
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi

Pazaryeri Belediyesi iş başvurusunda bulunacak adaylar 2 Haziran 2017 tarihine kadar gerekli belgeleri şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuruda bulunan adaylar arasında kura çekimi 7 Haziran 2017 tarihinde yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Harran Üniversitesi Hemşire Fizyoterapist Laborant Eczacı Alımı yapıyor

Şanlıurfa Harran Üniversitesi hastanesinde çalışmak üzere hemşire, fizyoterapist, laborant, eczacı, röntgen teknisyeni ve sağlık personeli alımı yapıyor. KPSS'den 60 puan...

Kapat