BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları

Birleşik marketler zinciri Bim 7 bine yakın marketi ile Türkiye genelinde zincir market ağına sahip en büyük firmadır. Türkiye genelinde hızla büyüyüp neredeyse en küçük yerleşim yerinde bile bulunan BİM mağazaları her açıldığı yere en az 4 personel alımı yapıyor. Alımı yapılan personel vardiyalı olarak çalışıyorlar.

BİM marketlerine talep gün geçtikçe artmaktadır. BİM’de çalışmanın avantajlarından birisi de evinize yakın bir BİM mağazasının bulunması ve bu mağaza da size uygun iş olmasıdır. Çünkü BİM personelleri diğer Bimler arasında değişim yapılarak çalıştırılır.

Birleşik marketler zinciri Bim 5 bine yakın marketi ile Türkiye genelinde zincir market ağına sahip en büyük firmadır. Türkiye’nin tüm ile ve ilçelerinde açtığı şubeleri ile hizmet vermeye devam eden BİM çalışan sayısı ile de istihdama en büyük katkı sağlayan ilk 50 şirketi arasında bulunmaktadır. Sizde yakınlarınızdaki BİM marketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız yayında olan iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİM Marketleri müşetirilerine uygun fiyatlı ürün satışı yapabilmek için görsel masraflarını minumum seviyeye indirip, maliyetlerini düşürerek uygun fiyata alış veriş etmek isteyenlerin ilk adresi olmayı başarmıştır. BİM kendine özgün makaları ile müşterilerine fiyat avantajı sunmaya devam etmektedir. Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde BİM Marketler zincirinde çalışan sayısı 23 bin civarındadır. Her gün hızla büyüyen BİM Marketler zincirinde sizde çalışmak istiyorsanız, haberimizin devamındaki yolları inceleyerek, Bim İş Başvurusu yapabilirsiniz.

BİM Marketlerinde çalışan personel sayısı market başına 4 en fazla 5 kişidir. Her markettin olmazsa olmaz personelleri arasında Kasiyer pozisyonu gelmektedir. Bu pozisyon için istenen başvuru şartı aşagıdaki gibidir.

  • En az lise mezunu,
  • İletişim becerileri güçlü,
  • Her hangi bir sağlık problemi olmayan,
  • 18 Yaşını tamamlamış olan adaylar.

Sizde yukarıdaki şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bim internet sitesine girip kariyer bölümünden BİM İş Başvuru Formunu doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
A101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı

A101 mağazaları 2020 yılında mağaza personeli, depo elemanı ve mağaza sorumlusu pozisyonlarına personel alımı yapacak. En az ilköğretim mezunu olan...

Kapat