Bimeks Lise Mezunu Personel Alımı iş başvurusu

Ülkemizde faaliyet gösteren bilişim ve teknoloji mağazalarından olan Bimeks, Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisidir. 1989 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulan şirket 2017 yılı itibariyle büyümeye devam etmektedir. Şu anda ülke genelinde 140 mağazası bulunmaktadır. Bu büyümesine oranla personel ihtiyacı da artan firma kariyer sitelerine personel alım ilanları açmaktadır.

Özellikle sözlük sitelerinde arama yaptığımızda teknoloji mağazalarının içerisinde en olumlu yanıtı alan firmalardandır. Bimeks mağazalarında televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, bilgisayar, cep telefonu, küçük ev aletleri, kamera, ses sistemleri, vb. aklınıza gelebilecek tüm teknolojik eşyaların satışı yapılmaktadır. Bimeks mağazaları çoğunlukla alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. Bunun yanında şehirlerin kalabalık caddelerinde de mağazaları bulunmaktadır.

Bimeks Personel Alımı şartları neler?

Bimeks personel alımı yaparken aşağıda yazacağımız şartları aramaktadır. Tabi bu şartlar başvuru yapılacak pozisyona göre değişebilir ama genel olarak bu şartlar geçerli olacaktır. Daha önce bu işi yapmanız sizin avantajınıza olacaktır ama bu işi yapmasanız da yani tecrübesiz elemanda olsanız Bimeks’te çalışabilirsiniz.

  • En az lise mezunu,
  • Erkekler için askerliği tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan (askerlik şubesinden belge gereklidir.),
  • Mağazadaki yoğunluğa ayak uydurabilecek,
  • Satış danışmanlığı tecrübesi olan (tecrübeli olmak avantaj sebebidir),
  • Dış görünüşe önem veren, sabırlı ve kendine güvenen,
  • Teknolojiyi seven ve teknolojik gelişmeleri takip eden,
  • Müşteri ile ilişkileri iyi olabilecek ve müşteri sorunlarını çözebileceğine inanmak olarak belirlemiştir.

Bimeks Personel alımı yapılan iller ve pozisyonları

  • Satış Danışmanı (Konya, Mersin, Kayseri, İzmir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu)
  • Mağaza Yöneticisi (Nevşehir)

Bimeks iş başvurusu yapacak olan kişiler hazırladıkları özgeçmişleri ile Bimeks mağazalarına başvuruda bulunabilirler. Ayrıca kariyer sitelerinde hesabı bulunan kişiler de online olarak internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Bimeks personel alımı iş başvurusu ve personel alımı detayları için https://goo.gl/NQZdyJ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Hotiç Bayilik Alma Başvuru Koşulları Neler?

Hotiç mağazaları standartlarını sağlayabilecek yatırımcılara bayilik açma fırsatı vermektedir. Şirket tarafından belirlenen şartlar neler? Minimum mağaza büyüklüğü ne kadar olmalı?...

Kapat