Bozok Üniversitesi 75 Hemşire Alımı Duyurusu Yayınladı

Yozgat ilimizde buluna Bozok Üniversitesi rektörlüğünden yapılan 4/B’li personel alımı ilanı ile karşınızdayız. Üniversite rektörlüğü gündüz veya gece nöbet tutmaya engeli bulunamayan üniversiteye bağlı hastanede çalışacak sözleşmeli hemşire alımı yapacaktır. Alımı yapılacak personelin giderleri özel bütçeden karşılanacaktır. Bildiğiniz üzere hemşire olmak isteyen kişiler ya sağlık meslek liselerinden hemşirelik bölümünden mezun olmalı veya hemşirelik alanında önlisans ya da lisans düzeyinde eğitim almış olmalıdır.

Başvuru yapacak olan hemşirelerde aşağıda belirteceğimiz şartlar aranmaktadır. Bu şartları taşımayan adaylar evraklarını teslim etseler bile başvuruları kabul edilmeyecektir. Bundan dolayı başvuru şartlarını iyice incelemeniz sizin avantajınıza olacaktır. Şartlarınız tutmuyorsa boşuna evrak hazırlama işine girişmezsiniz.

  • Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak,
  • Devlet memuru olma şartlarını taşımak,
  • 2016 KPSS sınav puanına sahip olmak,
  • Herhangi bir kurumdan maaş almıyor olmak,

Başvuruların nasıl yapılacağı ile ilişkin bilgiler ise aynı şekilde rektörlük tarafından yayınlanmıştır. Öncelikle şartları taşıyorsanız üniversitenin ana sayfasında yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bunun yanında gerekli olan diğer belgeleri de hazırlayıp 20 Nisan 2018 tarihine kadar başvurunuzu tamamlamalısınız. Başvurular personel daire başkanlığına şahsen yapılmalıdır. Posta yolu ile yapılacak başvurular veya eksik form doldurmuş olan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında sözleşmeli personel başvuru formunun yanında aşağıdaki belgeleri teslim etmeyi unutmayınız.

  • Öğrenim belgesi fotokopisi
  • 2016 KPSS sınav sonuç belgesi,
  • 1 adet fotoğraf (başvuru formuna yapıştırılacak),
  • Sözleşmeli personel başvuru formu,

Başvuru işlemlerinde gerekli evrakların fotokopileri kullanılacak asıl belgeler gerekirse adaylardan istenecektir. Bundan dolayı başvuruları kabul edilmeyen kişilerin belgeleri geri iade edilmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Eti Maden İşletmeleri 152 Daimi İşçi Alımı ilanı yayınladı

Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki 3 işletme müdürlüğünde çalışmak üzere lise ve dengi okul mezunu 152 daimi statüde işçi alımı yapacak.

Kapat