Brisa Bridgestone Sabancı Lastik personel alımı iş başvurusu

Temelleri 1974 yılında atılmış olan ve Türkiye lastik endüstrisinin lideri konumunda bulunan Brisa şirketi, Sabancı Holding bünyesinde bulunan bir şirkettir. İlk olarak Lassa markası kurulmuş ve 1988 ylında ise Bridgestone Corporation ile yapılan anlaşma ile hem Lassa hem de Bridgstone markalarının yolculuğu başlamış oluyor. Şirket; Bridgestone, Lassa, Firestone, Dayton ve Kinesis lastik markalarına sahiptir. Bu lastiklerin bakım, değişim, satış, hizmet alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Brisa bünyesinde çalışmak isteyen kişiler şirketin açık iş pozisyonlarını incelemeli, sürekli güncellenen iş ilanlarını kontrol ederek iş başvurusunda bulunmalıdır. Şirket büyümeye devam ettikçe istihdam edeceği personel sayısı da artacaktır. Bundan dolayı Brisa iş imkanları hem stajyer hem de vasıflı personel için iyi bir kariyer fırsatıdır. Sektöründe öncü bir firma ile çalışmış olmak CV’nizde sizlere sağlam bir referans olacaktır. Bundan sonraki iş yaşamınızda sizlerin önünü açan bir bonservis olacaktır.

Brisa açık iş pozsiyonlarını inceleyerek kendinize uygun iş ilanı olup olmadığına bakabilirsiniz. Brisa insan kaynakları tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarını sizler için aşağıya maddeler halinde yazacağız. Bu ilanlar şirketin ihtiyacına göre güncellenmektedir. Bundan dolayı yazımızın sonunda vereceğimiz bağlantıyı kullanarak iş ilanlarını daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Brisa Bridgestone Sabancı Lastik A.Ş. iş ilanları

  • Satış Yöneticisi (AKÜ) – İstanbul (Asya)
  • Geçici Yükleme İşçisi – Kocaeli
  • Makine Teknik Ressamı – Aksaray
  • Export Planning Specialist – İstanbul (Asya)
  • Üretim Sistemleri Mühendisi (Yazılım Uzmanı) – Kocaeli

Yukarıdaki iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişiler şiketin internet sitesi insan kaynakları bölümünde yer alan açık iş pozisyonları ve iş başvurusu kısmından başvurularını yapabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak açık pozsiyonları görebilir ve iş başvurusunda bulunabilir.

http://www.brisa.com.tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar-1

Bir önceki yazımız olan Temizlik görevlisi iş ilanları ve alım yapan firmalar başlıklı makalemizde hastane temizlik işçisi alımı, otel temzilik işçisi alımı 2019 ve temizlik görevlisi alan firmalar 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir