Çanakkale Belediye Başkanlığı Temizlik Görevlisi işçi alımı

Ülkemizin yakın tarihine damgasını vurmuş olan ilimiz Çanakkale, yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine uğramaktadır. Gelişen şehir belediyeye yük bindirmektedir. Bunun için belediye başkanlığı personel ve işçi alımı ilanları yayınlayarak büyüyen şehirde halkın ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Çanakkale konum itibariyle her daim nüfus yoğunluğu yaşanan bir yerdir. Şehitliklerin burada olması şehire ayrı bir yük bindiriyor. Temizlik şehrin reklamı için önem arz ettiğinden belediye temizlik işçisi alımı ilanı yayınlamıştır.

Çanakkale Belediyesi, belediyecilik hizmetleri sağlıklı bir şekilde yerine getirmek için personel alımı yapmaktadır. Bu personel alımları sayesinde kadro eksiklerini tamamlayarak belediye hizmetlerinde aksaklık yaşamamaktadır.

Çanakkale Belediyesi temizlik görevlisi işçi alımı ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan ilan için başvuruları da aynı şekilde Çanakkale İŞKUR il müdürlüğü üzerinden yapacaktır.

Çanakkale Belediye Başkanlığı işçi alımı ilanı için başvuruda bulunacak adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı aramaktadır. Toplam alınacak işçi sayısı 15’tir ve bu alım yapılacak kontenjanın üç (3) katı kadar aday sözlü mülakata çağrılacaktır.

Başvurular 10 Mart 2017 tarihi itibariyle sona erecektir. Başvuracak adaylar en az bir (1) yıldır Çanakkale ilinde ikamet ediyor olmalıdırlar.

Başvuruda bulunan adaylar arasından sözlü mülakat için yapılacak olan 45 kişinin seçimi 16 Mart 2017 saat 10.00’da Noter huzurunda Belediye Nikah Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için Çanakkale Türkiye İş Kurumu il müdürlüğünden ve 0286 217 1079 nolu Çanakkale Belediyesinden bilgi alınabilir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Türk Hava Yolları (THY) 100 Kabin Memuru Alımı iş başvurusu

Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak üzere 100 tecrübeli ve tecrübesiz kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. THY Kabin memuru alımı özel...

Kapat