Çankırı Yaylakent Belediyesi ilköğretim mezunu işçi alımı ilanı

Çankırı ilinin Orta ilçesine bağlı olan Yaylakent Beldesi Belediye bakanlığı ilköğretim mezunu işçi alımı duyurusu yayınladı. Yaylakent beldesi Orta ilçesine 4 km. ve Çankırı iline ise 70 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Beldenin iklimi karasal olup kışları kar yağışlı olmaktadır. Beldenin işçi alımı ilanında KPSS sınav puanı şartı bulunmamaktadır.

Yaylakent Beldesi işçi alımı ilanında 3 pozisyona işçi alımı yapıyor. Bu kadroları şu şekildedir;

  • Beden işçisi
  • Otobüs Şoförü
  • Kepçe Operatörü

Yukarıdaki kadrolar için aranan şartların başında ikametgah gelmektedir. Başvuru yapacak olan kişiler Çankırı’nın Orta ilçesinde ya da Yaylakent Beldesinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında öğrenim durumu olarak ilköğretim mezunu olmak yeterlidir. Otobüs şoförü ilanına başvuru yapacaklar bu aracı sürme yetkisine sahip gerekli sürücü belgesi ve diğer belgelere sahip olmalıdır. Kepçe operatörü pozisyonu için MEB onaylı kepçe operatörü sertifikasına sahip olunmalıdır.

Yaylakent Beldesi iş başvurusu elektronik ortamda www.iskur.gov.tr adresi üzerinden ya da Türkiye İş Kurumu müdürlüklerine şahsen yapılabilir. Başvuru sırasında nüfus cüzdanı, diploma ya da mezuniyet belgesi, başvuru pozisyonuna göre sertifika ya da ehliyet yanınızda bulunması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 1 Eylül 2017’dir. İlana yapılan başvurulara göre 22 Eylül 2017 tarihinde saat 10.00’da Yaylakent Beldesi belediye binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
RTÜK 2017 KPSS ile 60 personel alımı duyurusu

Radyo Televizyon Üst Kurulu 2017 KPSS ile 60 sözleşmeli personel alıyor. Başvurular 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

Kapat