Cezveden Kahve Kiosku Bayilik Açma ve Franchise Şartları?

Cezveden firması “Kahve Cezveden İçilir” sloganıyla iş hayatına girmiş ve AVM, Üniversiteler, İstanbul Metrosu ve il merkezlerinde bulunan büyük parklarda müşterilerine cezveden Türk kahvesi keyfi yaşatmaktadır.

Cezveden firması Türk kahvesi cezveden içilir sloganını tüm Türkiye’ye yaymak için bayilik vermektedir. Cezveden Bayilik şartları olarak genel koşullar yayınlamasada birlikte kazanmaya ne dersiniz cümlesiyle başladığı franchise şartlarında hem kendini hem de bayisini düşündüğünü göstermektedir.

Cezveden Bayilik Başvurusu yapan kişilere 2 iş günü içinde geri dönüş yapmaktadır. Cezveden bayiliği hakkında ya da bu sektörde deneyiminiz olmasa bile bayilik başvuruda bulunabilirsiniz. Cezveden ekibi 5 gün yerinde uygulamalı eğitim vermektedir.

Cezveden Bayiliği Açmak için Kaç m2 Alana İhtiyaç Vardır?

Cezveden Bayiliği açabileceğiniz yerler sizin ticari kazanç sağlayabileceğiniz her yer olabilir. Cezveden Bayiliği iç ve dış mekan imkanlarını size sunmaktadır ve bunun için minimum 10m2 alan ihtiyaç duymaktadır.

Cezveden firması ciro üzerinden marka bedeli talep etmektedir. Bu bedel de aylık 250tl reklam bedeli olmaktadır. Cezveden firması bayilerine sürekli destek sağlayan bir firmadır ve ülke geneli büyümeyi hedeflediği için bayilik için ürün tedariğinden makina teknik bakımlarına kadar destek sağlamaktadır.

Cezveden Bayilik Başvurusu yapmak için “http://cezveden.net/Franchise.html” adresinde bulunan başvuru formunu doldurmalısınız. Firma size 2 gün içinde dönüş sağlayacaktır.

microsoft project 2016 satın al

Bir önceki yazımız olan Komagene Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu Şartları Neler? başlıklı makalemizde komagene çiğköfte bayilik alma ve komagene çiğköfte bayilik şartları 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlık Bakanlığı işkur üzerinden 6409 sürekli işçi alımı ilanı

Sağlık Bakanlığı en az lise mezunu olmak üzere işkur aracılığıyla farklı pozisyonlarda çalışacak toplam 6409 sürekli işçi alımı yapıyor.

Kapat