Çorap süsleme işi yaparak gelir elde etme 2019

Günümüzde ev hanımları evlerinin bütçesine destek olmak için iş arayışlarına girerler. Fakat evde kalmak zorunda oldukları için dışarıda bir işte çalışmaları zor olmaktadır. Bundan dolayı aile bütçesine yardım edememektedirler.

Bir çok ev hanımı el işlerine yatkındır. Ev hanımları evlerinde kendi elleri ile ürettikleri ürünleri satarak aile bütçelerine katkıda bulunabilirler.

Son dönemlerin trend evde ek iş örneklerinden biride evde çorap süslemeciliği işi yaparak para kazanmak olmuştur. Özellikle turistik bölgede ikamet eden ev hanımları yapacakları çorap süsleme işi ile daha fazla kazanç elde edebilirler. Çünkü Hristiyanlar 25 Aralık günü Noel Bayramı kutlarlar. Noel bayramında sikiş filmlerden de hatırlayacağınız üzere şöminenin önüne Noel Baba hediye bıraksın diye çorap asarlar. Bundan dolayı süslenmiş çoraplar turistlerin ilgisini çekecektir.

Ayrıca butik iş yerlerinde farklı eşyaların olması oldukça dikkat çekmektedir. Çevrenizde tekstil firmaları var ise bunlardan faydalanarak çorap süslemeciliği yaparak ek iş elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi tasarımlarınızı yaparak çeşitli yerlerde bu ürünleri satma imkanı bulabilirsiniz.

Evde çorap süslemeciliği işi yaparak evden para kazanmak isteyenler genellikle sermaye olarak çorapları ve süs eşyalarını kendileri alarak bunlara hayal dünyalarını da katarak işe koyulmaktadır. Örneğin birkaç model yaparak bunları çevredeki tuhafiyelere götürüp satmaları için bırakabilirsiniz. Ek sipariş almak içinde tuhafiyelerle anlaşabilirsiniz. Çorap süslemek için eva, keçe, yapıştırıcı gibi malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Çorapları süslemek için farklı materyaller kullanarak değişik tarzda ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ürettiğiniz süslü çorapları internet üzerinden satarak da ek iş imkanı bulabilirsiniz. Özellikle sosyal medya araçlarını kullanarak kendinize müşteri bulabilirsiniz. Tasarladığınız çoraplarınızı internete yükleyerek sipariş alabilirsiniz.

Evde çorap süslemeciliği yapıp aile bütçesine kolaylıkla katkı sağlayabilirsiniz. Çeşitli ek iş fırsatlarından biri olan bu iş kısa sürede para kazanmanıza yardımcı olabilir. Evde çorap süsleme kişinin tamamen kendi ürettiği bir iş olacağından müşteri bulmanız daha kolay olacaktır. Yaptığınız işlerde sipariş aldığınızda zamanında teslim etmeniz bir sonraki siparişlerinizde de etkili olacaktır. Ayrıca çeşitli kutlamalarda dağıtılan hediyelere süslediğiniz çorapları da ekleyebilirsiniz. Zamanla gelişecek olan bu işte kendi ekibinizi oluşturarak evinizde ek gelir elde etme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sizlerde bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız. Bu haberin altına ad, soyad ve mail adresinizi yazarak eve çorap süslemeciliği işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi verirken mahremiyet açısından telefon numaranızı yazmayınız. Eve iş veren firmalar mailiniz üzerinden sizlere ulaşacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep evde ek iş fırsatları 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çorap süsleme işi yaparak gelir elde etme 2019” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ardeşen Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Tarihleri neler?

Rize Ardeşen Belediyesi boş durumda bulunan zabıta memurluğu kadrosunda çalışmak üzere zabıta memuru alacaktır. İlan detayları yazımızdadır.

Kapat