Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır 2017? Başvuru Koşulları Neler?

İnsan yaşamının temel ihtiyacı olan su, eskiden çeşmelerden güvenle içiliyordu. Günümüz sanayi toplumunda en büyük sorunların başında gelen su kirliliğinden dolayı bir çok kişi rahatsızlanmaya başlayınca sağlık uzmanları çeşme suyu yerine ya kaynatılmış soğutulmuş su ya da hazır su içmelerini tavsiye ettiler.

Bunun üzerine hazır su firmalarına talep artmıştır. Hazır su firmaları son denetlemeler sonunda belli bir standarta ulaşmış ve hepsinin denetimleri devam etmektedir. Eskiden yer alan merdiven altı firmalar kapatılmış ve denetimden geçen firmalar su bayisi olabilmiştir.

Damla su bu firmalardan birisidir ve Damla su bakanlık tarafından yapılan testlerden sıkıntısız olarak geçmiş ve iyi denebilecek su dağıtımı yapmaktadır. Sizler de Damla Su Bayiliği alarak bulunduğunuz bölgede su dağıtımı yapabilir ve karlı bir iş yeri ahibi olabilirsiniz.

Damla Su,  Coca Cola şirketi bünyesinde faaliyet göstermekte olan Damla Su, 2008 yılından bugüne kadar faal alanını genişleterek büyük bir firma konumuna gelmiştir. Piyasaya girdiği günden beri bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinin başında kaliteli hizmet, müşteri odaklı çalışmalar ve temin ettiği suyun kaynağının güvencesi gelmektedir. Doğal kaynak suyu markalarının arasında önlenemez yükselişi devam etmektedir. Bu nedenle bugün birçok insan hem içmek hem de satışını sağlamak için Damla Su’yu tercih etmektedir.

Su kaynaklarını özen ve titizlikle seçen firma, Türkiye’nin en doğal köşelerini sizler için araştırmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına su temini sağlayan firmanın birden fazla su kaynağı bulunmaktadır. Damla Su; Uludağ, Köyceğiz, Elazığ ve Sapanca’da olmak üzere dört ayrı doğal kaynağa sahiptir. Kaynağındaki suyu, size olduğu gibi el değmeden getirmeyi amaç edinmiştir.

Damla Su Bayiliği Güvenilir mi? Neden Damla Su Bayiliği almalıyım?

Üstün Lezzet Ödüllü Damla Su, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü aracılığıyla aldığı bu ödülle Türkiye’de bir ilke imza atmayı başarmıştır.
Dünyaca ünlü Coca Cola şirketi adı altında faaliyetini sürdürmekte olan Damla Su, sahip olduğu sertifikalarla ve kanıtlanmış su kalitesiyle dünya markası güvencesini elinde tutmaktadır.
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan suların pH aralığı kriterine uyarak; sağlıklı su tedarik ettiğini kanıtlamıştır.
BitkiŞişe uygulaması ile %100 geri dönüştürülebilir şişeler kullanarak Çevre Dostu projeler gerçekleştirmektedir.
Damla Su firması, “Bir damla daha yakınız.” felsefesiyle, Türkiye’nin birçok noktasına bayilik vererek büyümeye devam etmektedir. Bunun dışında Damla Su’yun mevcut bayiliklerini görmek ve size en yakın Damla Su bayiliğini bulmak için bu linke tıklayınız.

Damla Su Bayilik 2017 Şartları Nelerdir?

Damla Su firması, diğer birçok su firması gibi bayilik vererek büyümeyi misyon haline getirmiştir. Ancak sağladığı koşullar, hizmet kalitesi ve bayilik vermek için belirlediği şartlar uygun olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Damla Su firmasının, bayilik işletmeci adayları için talep ettiği belli başlı koşullar bulunmaktadır:

  • Müşteri odaklı hizmetin ön planda tutulması
  • İşletme yerleri için düzenlenecek olan denetimlere daima hazır bulunulması
  • Toptan alımlarda damacanaların stok yapılabilmesi için halihazırda depolama sisteminin bulunması
  • Damla Su adı altında çalışacak tecrübeli personellerin bulunması
  • Sipariş edilen suların dağıtımı için personel bulundurulması
  • Sipariş edilen suların araç vasıtasıyla dağıtımının sağlanması

Damla Su, bu gibi belirli kriterleri talep etmektedir. Bayilik almak için belirlenen diğer koşulları firma yetkilileri ile görüşmeniz gerekmektedir. Başvuru formundan firma yetkililerine ulaşarak gerekli olan koşullar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Damla Su firması, başvuru formunu dolduran adayları ön görüşme için çağırarak birebir görüşme sağlamaktadır.

Damla Su Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Altunizade, Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:35, Üsküdar/İSTANBUL
Telefon No: 0 850 201 30 35
E-Posta Adresi: iletisimmerkezi@damlasu.com.tr

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Madame Coco Bayilik Nasıl Alınır?

Sektöründe ön sıralarda bulunan Madame Coco mağazası bayilik koşulları neler? Madame Coco bayisi olmak için şartlar nelerdir? Madame Coco bayisi...

Kapat