Defacto Mağaza Personeli alımı başvuruları nereden yapılıyor?

Hazır giyim sektöründe uygun ürünler satışı ile dikkatleri üzerine çeken ve açtığı mağazalar ile hızla büyüyen Defacto, yeni açtığı mağazalara personel alımları yaparak bulunduğu bölgede iş istihdamı da sağlamış oluyor. Büyüme hedefleri içerisinde sadece ülkemiz bulunmuyor. Ülkemizde mağaza açmaya devam ederken bir yandan da yurtdışında mağazalar açarak dünyaya açılmayı planlamaktadır. Bu kapsamda Kuzey Afrika’da 20 mağaza açan şirket gözünü başka ülkelere de dikmektedir. Tabi bu büyümeye en çok katkıyı personelleri sağlamaktadır. Müşterilere yaklaşımları olsun, çalışma sistemleri olsun bir çok yönden şirketin kalitesinin artmasında şirket çalışanlarının payı göz ardı edilmeyecek şekildedir.

2003 yılında ilk mağazasını açan şirket şu anda binden fazla mağazaya sahiptir. Şirkete iş başvuruları aynı şekilde oldukça fazladır. Yıllık 500 bine yakın iş başvurusu alan şirkette çalışmak o kadar da kolay değildir. En az lise mezunu olma şartının olduğu başvurularda başvuru yapacağınız alana göre öğrenim durumu şartları da değişmektedir. Fakat perakende sektöründe çalışmış iş tecrübesi olan birisi şirkette kolaylıkla iş imkanı bulacaktır.

Defacto’da Hangi iş alanları mevcut?

Şirkette birçok farklı pozisyonda iş fırsatları bulunmaktadır. Online satış yapıldığı için bu sistemleri yönetecek sistem uzmanı, yazılım uzmanı gibi alanlar bulunurken, mağazalarda müşterilerle birebir ilgilenecek mağaza personeli, mağaza müdürü gibi pozisyonlar da bulunmaktadır. Bunun dışında franchising işlerine bakan personel, muhasebe elemanı, müşteri danışmanı gibi alanlarda da personel alımları yapılmaktadır.

Defacto iş başvuru nasıl yapılır?

Şirkete iş başvuruları mağazalarda bulunan iş başvuru formunu doldurarak veya yazımızın sonunda vereceğimiz kariyer siteleri üzerinden yapılmaktadır. Site bağlantısı üzerinden başvuru yapacak olanlar öncelikle kendilerine uygun açık iş pozisyonu olup olmadığına bakmalıdırlar. Şirket 0850 222 2715 nolu telefondan ücretsiz destek vermektedir. İş başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında aklına soru takılanlar buradan bilgi alabilirler. İş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını aşağıdaki bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak inceleyebilirsiniz.

https://goo.gl/Dx1M6h

 

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Samsun Şehir Hastanesi Personel Alımı İş Başvurusu

Pek çok ilde yapılan şehir hastaneleri sayesinde yeni bir istihdam alanı doğuyor ve siz de Samsun şehir Hastanesi iş başvurusu...

Kapat