Deloitte Vergi Denetim ve Danışmanlık Şirketi Personel Alımı şartları

Vergi Denetim ve Danışmanlık firmaları içerisinde saygın bir yere sahip olan Deloitte şirketi uluslararası çalıştığı için sadece ülkemizde değil dünyada da önemli bir şirket olarak görülüyor. Bu şirkette kariyer yapmak isteyen kişiler sadece yurt içinde değil yurt dışında da kariyer imkanına sahip olacaklar diyebiliriz.

Burada ister stajyer isterseniz de pozisyonlara göre uygun personel olarak çalışabilirsiniz.

Uluslararası hizmet veren dünyanın en büyük vergi denetim ve danışmanlık firması olan Deloitte’un ülkemizde bulunan organizasyonuna personel alımı yapılacaktır. Özellikle üniversitelerde yeni mezun gençlere sunduğu iş imkanları ile çok sayıda takipçisi olan firmaya iş başvurusu veya staj başvurusu yapabilirsiniz. İstihdam edeceği adaylardan genellikle yabancı dil şartını şart koşan firma yetklinlik bazlı mülakatlar ile şirket için en uygun adayları seçmektedir.

Deloitte personel alımı istihdam edeceği personel sayısı hakkında her hangi bir detay vermemiştir. İnternet sayfası üzerinde 16 adet ilan bulunan şirket elbette sadece İngilizce bilenler için ilan yayınlamıyor farklı niteliklere sahip adaylar içinde ilanlar bulunuyor. Kariyer yolculuğunuza uluslar arası bir kurumda devam etmek istiyorsanız Deloitte firması iş ilanlarını incelemenizi öneriyoruz.

Metro Market İş İlanları

⇒ Yeni Mezun Programı,
⇒ Kıdemli Muhasebe Uzmanı,
⇒ Business Risk Services Senior Consultant,
⇒ Human Resources Specialist,
⇒ Experienced Senior Tax,
⇒ Et Reyonu Elemanı,
⇒ Senior Payroll Specialist,

Deloitte personel alımlarından faydalanıp ve iş başvurusu yapmak isteyen okurlarımız şirketin ilan yayınladığı sayfayı ziyaret ederek yayında olan pozisyonları ve başvuru şartlarını inceleyerek kendinize uygun olan iş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Global bir şirketin çalışanı olmak size sadece bir başvuru kadar yakın olabilir. Şansını denemek isteyen okurlarımız alttaki bağlantı sayesinde iş başvuru sayfasına ulaşabilirler. https://goo.gl/jxKAer

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yabancılar Türkiye’de Çalışma İzni Olmaksızın Çalışamayacak

Yabancılar bundan sonra izinsiz olarak çalıştıkları tespit edilirse kendilerini para cezası bekliyor.

Kapat