Denizli Çivril Belediyesi sürekli olarak çalışmak üzere temizlik işçisi alımı yapıyor

Denizli ilimizin Çivril ilçesi belediye başkanlığı temizlik işçisi alımı için devlet personel başknalığı sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamıştır. Türkiye iş kurumu aracılığıyla yapılacak olan alımlar için belirlenen kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır. en az ilkokul mezunu olan herkes iş başvurusunda bulunabilecektir. Öncelikle Çivril ilçsi hakkında bilgi verelim daha sonra da iş ilanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Çivril ilçesi Denizli il merkezine 95 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Çivril ilçesinde 60 binden fazla kişi ikamet etmektedir. İlçe merkezinde bu sayı 20 binin üzerindedir. İlçenin 76 mahallesi bulunmaktadır. Belediye başkanlığını Dr. GÜrcan Güven yürütmektedir. İlçede karasal iklim hakimdir.

İş lanı hakkında bilgi verecek olursak belediye tarafında işkur’a 12-16 Şubat 2019 tarihleri arasında başvuru yapacak kişiler arasından temizlik işçisi alınacaktır. Beden işçisi olarak çalışacak kişi sayısı 15 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak isteyen kişiler en az ilkokul mezunu olmalıdır. Başvurularını yapan kişilerin listesi işkur tarafından beldiyeye ulaştırıldıktan sonra belediye tarafıdnan sözlü sınav yapılmak için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kurada adı çıkıp sözlü sınava gelecek olan kişiler www.civril.bel.tr adresindek iş talep formunu doldurmalı ve üstüne resmini yapıştırmalıdır. Bu formu 21 Şubat ile 1 Mart 2019 tarihleri arasında Çivril Belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne şahen teslim etmelidir.

İşe başlatılan işçilerin deneme süresi üç ay olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacak olan kişilerden istenecek belgeler aşağıda listelenmiştir.

  • Öğrenim belgesi,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • İkametgah belgesi,
  • Askerlik durumu belgesi (Erkekler için),
  • Adli sicil kaydı,
  • MEB onaylı 40 saatlik tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddeler ile ilgili işler sertifikası,
  • Çivril ilçesinde ikamet edenler başvuru yapabilir,
  • Sözlü sınavı kazananlardan tam teşeküllü hastaneden sağlık raporu istenecektir.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye Taşkömürü Kurumu 1000 İşçi Alımı iş ilanı

Türkiye Taşkömürü Kurumu genel müdürlüğü bünyesinde ve bağlı işyerlerinde çalışmak üzere bin (1000) işçi alımı yapıyor.

Kapat