DHL Lise Mezunu Personel Eleman Alımı iş İlanı

Havayolu,denizyolu kara ve demiryolu kargo taşımacılığı hizmeti veren firma çeşitli pozisyonlara personel alımı gerçekleştirecek. Daha önce kargo şirketinde çalışna personelin tecrübeli olarak daha kolay iş bulabileceği pozisyonlar haberimizdedir.

Taşımacılık sektöründe dünya genelinde tanınan bir firma olan DHL Türkiye’de faaliyetlerine uzun yıllardır devam ediyor. Farklı illerdeki şubelerinde personel ihtiyacı olan DHL boş kadrolarını tamamlamak üzere personel alımı yapmaktadır. Dünyanın en büyük lojistik firması olan Türkiye DHL iş ilanlarına başvuru yaparak aramakta olduğunuz işe sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak güncel olarak ilan yayınlayan DHL genellikle ilanlarında deneyimli kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

DHL personel alımı yapacağı illerin başında Ankara ve İstanbul gelmektedir. Yayında olan 11 ilana iş başvurularını almaya devam eden firma alımlarında adaylardan pozisyona göre iş başvuru şartı istemektedir. DHL İnsan Kaynakları departmanı tarafından yayınlanmış olan ilanları inceleyecek olursak yayındaki ilanlar aşağıdaki gibidir.

DHL İş İlanları

⇒ Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Part Time,
⇒ Müşteri Hizmetleri Yetkilisi,
⇒ Bilgi Giriş Yetkilisi – Yarı zamanlı,
⇒ Gümrük Müşteri Hizmetleri Yetkilisi (Part-Time),
⇒ Gönderi Takip Yetkilisi – Part Time,
⇒ Temporary – Procurement & Administration Support,

DHL İş Başvurusu yapabileceğiniz pozisyonları yukarıdaki gibi vermiştir. 2017 yılında ihtiyaç olan pozisyonlar için internet üzerinden ilanlar yayınlayacak olan firmanın tüm ilanlarını güncel olarak aşağıda paylaştığımız link adresinden takip edebilirsiniz. İhtiyaca göre lise ve ilköğretim mezunu adaylara da iş imkanı sunan DHL alımlarını faaliyetlerine devam ettiği iller için ilan yayınlamaya devam etmektedir. Yazımızın sonundaki bağlantı linkini tarayıcınıza kopyalayarak ilanların tamamına ulaşabilirsiniz.

https://goo.gl/nPDoXK

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yunus Emre Enstitüsü Yurt Dışında Öğretim Elemanı Görevlendirecek

Yurt dışındaki üniversitelerde Türk Dili ve Edebiyatı ya da Türkoloji mezunu öğretim elemanları görevlendirilecektir.

Kapat