Direct Search Group Suudi Arabistan’a Lise Mezunu Personel Alıyor

Direct Search Group ülkemizde ve yurt dışında bir çok sektör için işe alım projeleri gerçekleştirmektedir. Nitelikli insan sayısını artırmayı amaçlayan firma, bu sayede doğru işe doğru kişiyi yerleştirmeyi amaçlamıştır. İşe alım projelerinde ilkleri de gerçekleştiren firma online game sektörüne yönelik ilk ve tek işe alım yapan danışmanlık firmasıdır.

DSG İnsan Kaynakları tarafından ara ara personel alımı için ilanlar yayınlamaktadır. Yayınladığı ilanlar ve sağladığı istihdam ile 2014 ve 2015 yılı en çok istihdam sağlayan insan kaynakları danışmanlık firması ödülünü almıştır. Direct Search Group, aday-müşteri profilini doğru analiz ederek, müşterinin talebi doğrultusunda uygun adayları ve raporlarını kısa sürede sunar.

DSG personel alımı ilanları kendi sitesinde yayınlamaktadır. Son yayınladığı ilanlarda İstanbul, Balıkesir, Bursa, Antalya ve Suudi Arabistan’a personel alımı yapacağı açık pozisyonları yayınlamıştır. Bu ilanlarda en dikkat çekeni en az lise mezunu ve Suudi Arabistan’a personel alımıdır.

DSG Personel alımı şartları olarak en az lise mezunu, 18 yaşından büyük, yabancı dil bilen (İngilizce veya Arapça) takım çalışmasına ve kişisel gelişimine önem veren, vardiyalı çalışma sitemine ayak uydurabilecek ve ekip çalışmasına yatkın personel aranmaktadır. İş tanımı olarak da Suudi Arabistan’da DSG firmasının danışmanlığını yaptığı gıda zinciri firmada mağaza ekip üyesi alımı yapılacaktır.

DSG İnsan Kaynakları tarafından yayınlanan personel alımı ilanları pozisyonları

  • Satış Danışmanı (Sabiha Gökçen) (İstanbul)
  • A/B Sınıfı Sertifikalı İş GÜvenliği Şefi (Ayvalık/Balıkesir)
  • Uzun Dönem İşe Alım Stajyeri (İstanbul)
  • İnsan Kaynakları Müdürü (İstanbul)
  • .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı (İstanbul)
  • Grafik-Web Tasarım Uzmanı (İstanbul)
  • Senior PHP Developer (İstanbul)
  • Mağaza Ekip Üyesi (Suudi Arabistan)
  • Python Software Developer (Bursa)
  • Kıdemli Java Yazılım Uzmanı (Antalya)

Sizlerde DSG iş ilanlarının tamamına ulaşmak istiyorsanız https://goo.gl/3hpP2z bağlantısı ile tüm pozisyonlara ulaşabilirsiniz. Suudi Arabistan personel alımı iş ilanı için ise yukarıda verdiğimiz link üzerinden Suudi Arabistan iş ilanına tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
File Mağazaları personel alımı iş başvurusu

BİM mağazalarının yeni bir konsepti olarak açılan File Mağazaları yeni açılan ve mevcut mağazalarına en az lise mezunu personel alımı...

Kapat