DP World Liman İşletmeleri Personel Alımı iş ilanı

2012 yılında kurulmuş olan DP World Liamn İşletmeleri A.Ş. farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerde çalışmak üzere personel alımları yapıyor. Türkiye’nin en büyük konteyner terminalleri arasında yer alan DP World Yarımca konteyner terminali 1.3 milyon TEU kapasitesi bulunmaktadır. Dünyanın da 4. büyük konteyner terminalidir. Burada çalışmak isteyen kişiler aşağıya yazacağımız açık iş pozisyonlarına uygun olan tecrübe ve öğrenim durumuna sahip olmalıdır. Daha önce liman işletmeleri şirketlerinde çalışmış olanlar özgeçmişlerine bu deneyimlerini mutlaka eklemelidirler.

Hangi Pozisyonlara ve Şehirlere Alım Yapılacaktır?

DP World liman işletmeleri sadece kadrolu personel alımı yapmamaktadır. Stajyer öğrenci alımları da yapmaktadır. Sizlere liste halinde açık iş pozisyonlarını yazacağız. Sizler ara ara bu alanı kontrol etmelisiniz. Alımlar yapıldıkca şirketin ihtiyaçları da değişecektir.

  • Genel iş başvurusu
  • Stajyer (Zorunlu Staj – Yaz Dönemi)
  • Liman vinci ve RTG vinci bakım teknisyeni – Kocaeli
  • İdari İşler Uzmanı – İstanbul, Kocaeli
  • IT Infrastructure Executive – Kocaeli , İstanbul
  • Puantör – Kocaeli
  • Müşteri Hizmetleri Temcilcisi – Kocaeli
  • ITV Operatörü – Kocaeli

Yukarıdaki kadrolarda çalışmak isteyen kişiler özellikle de operatörler gerekli belge ve sertifikalara sahip olmalıdır. Daha önce aynı alanda çalışmış ise SGK hizmet dökümü veya bonservis alarak bunu kanıtlamalıdır. Sizler ister yukardaki kadrolara başvuru yaparsınız isterseniz de genel iş başvurusu yaparak şirketin ihtiyaç halinde size dönüş yapmasını beklersiniz. Liamn işletmelerinde staj görmesi gereken öğrenciler de DP World şirketine müraacatlarını yapabilirler.

DP World Liman İşletmeleri iş başvurusu yapmak isteyen kişiler kariyer sitelerinde yayınlanmış olan iş ilanlarını incelemelidirler. Aynı şekilde kariyer siteleri üzerinden de iş başvurularını yapabilirler. Sizler de açık iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırarak bakabilirsiniz.

https://goo.gl/gJxnH6

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

DP World Liman İşletmeleri Personel Alımı iş ilanı” için bir yorum

  1. Tavan portal raylı sistemler operatörüyüm şu an issisizim liman vinçlerde çalışmak ıstiyorum bilginize..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Katar Hava Yolları A.Ş. Türk Personel Alımı iş başvurusu

Dünyanın sayılı hava yolu şirketleri arasında yer alan Katar Hava Yolları A.Ş. ülkemizde personel alımı gerçekleştirmektedir. Şirketin ülkemizde yer alan...

Kapat