Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Lise Mezunu Hemşire Alımı duyurusu yaptı

Düzce Üniversitesi rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre üniversite bünyesine bağlı olarak faaliyetlerini yürüten araştırma ve uygulama hastanesinde görevlendirilmek üzere 2 adet hemşire alımı yapılacaktır. Başvurular sırasında adaylardan 2017 KPSS sınav puanı istenecektir. Ayrıca adaylar bu sınava lise düzeyinde girmiş olmalıdırlar. Personel alımına ilişkin detayları paylaşan rektörlük alım koşullarını aşağıdaki gibi listelemiştir.

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Erkeklerin askerlik görevi ile ilgisi bulunmamak,
  • İşini yapmasına engel sağlık sorunu olmamak,
  • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç almak
  • Özel şartlarda belirtilen şartları sağlamak.

Üniversitenin yapacağı personel alımı başvuruları 27 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihine kadar gerekli olan belgelerini hazırlayıp üniversite rektörlüğüne bağlı personel daire başkanlığına şahsen  başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kişinin şartları birden fazla kadroya tutsa bile aday sadece 1 kadroya başvuruda bulunabilecektir. Sıralama yapılırken adayların KPSS P94 puan türüne bakılacaktır. Başvuru özel şartları ve alım yapılacak kadrolar aşağıdadır.

  • 1 HEMŞİRE: Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak, üniversite hastanesinde uygulamalı kan bankacılığı ve transfüzyon eğitimi ve merkezi sterilizasyon ünitesi eğitimi almış ve bunun yanında non invaziv mekanik ventilasyon kullanımı eğitimi almış olmak,
  • 1 HEMŞİRE: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olmak, yoğun bakım deneyimi olmak, bir üniversite hastanesinde uygulamalı Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon eğitimi, üniversitelerin ilgili biriminden Non-invaziv Mekanik Ventilasyon kullanımı eğitimi almış olmak.

Başvuru için gerekli olan belgeler neler?

Üniversiteye iş başvurusu yapmak isteyenler 1 adet dilekçe, 2 fotoğraf, özgeçmiş, lise diploması, 2016 KPSS P94 sonuç belgesi, kimlik fotokopisi, askerlik durumu belgesi ve varsa eğitim sertifikalarını kuruma teslim etmelidir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alıyor

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacaktır. Başvuru genel ve özel şartları haberimizde

Kapat