Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 2 adet sözleşmeli personel alınacaktır. İlan üniversite rektörlüğü tarafından üniversitenin internet sitesinde yayınlanmıştır. İlan hakkındaki detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Düzce Üniversitesinin Alacağı Sözleşmeli Personel Nitelikleri

Son Başvuru Tarihi: 8 Ağustos 2016

160701 ünvan kodlu 1 Hemşire

Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümü 4 Yıllık Lisans Mezunu Olmak. Belgelendirmek şartıyla en az 3 yıllık Kardiyovasküler Cerrahi Hemşireliği ve Kan Bankacılığı/Transfüzyon Merkezi Deneyimi Olmak.

160702 ünvan kodlu 1 Hemşire

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu Olmak. Belgelendirmek Şartıyla Merkezi Sterilizasyon Ünitesi ve Transfüzyon Merkezi Deneyimi Olmak.

Başvuruda Bulunacak Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

Genel Şartlar,

1- Türk vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak

3- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

4- 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

Başvuru Sırasında Adaylardan İstenen Belgeler Neler?

1- Bir adet dilekçe( www.personel.duzce.edu.tr adresinde mevcut.)

2- 2 adet fotoğraf

3- Özgeçmiş

4- Lise ve Lisans diploması (noter tasdikli veya aslı görüldükten sonra Personel Daire Başkanlığımızca onaylanmış sureti)

5- 2014 KPSSP94 ve 2016 KPSSP3 (B) sınav sonuç belgesi

6- Nüfus cüzdanı fotokopisi

7- Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için)

8- Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikler ile ilgili belgeler.

Başvurular, değerlendirme ve Sonuçların Açıklanması

Başvuracak adayların;

İlanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar), Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılacak başvurular hd porno kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Milli Eğitim Bakanlığı 50 Bin Sözleşmeli Öğretmen Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2016 Eylül'de 50 Bin sözleşmeli öğretmen atamaya hazırlanıyor. İlk etapta 14 bin sözleşmeli öğretmen almayı planlarken...

Kapat