Eskişehir İnönü Belediyesi Oto Elektrikçi ve Temizlik İşçisi Alımı İlanı

Eskişehir’in Bilecik il sınırında bulunan İnönü Belediyesi sürekli işçi alımı yapmak için devlet personel başkanlığı sitesinde ilan yayınladı. Belediyeler işçi alımlarını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapmaktadır.

İnönü Belediyesi işçi alımı oto elektrikçi ve temizlik işçisi kadrolarına yapılacaktır. İlana başvuruda bulunacak kişiler belirsiz süreli daimi işçi statüsünde çalışacaklardır.

Temizlik Görevlisi Alımı Özel Şartları Nelerdir?

İnönü Belediyesi temizlik işçisi ilanına başvuruda bulunacak kişiler en az ilköğretim mezunu olmalı ve İnönü ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir. Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Oto Elektrikçi Alımı Özel Şartları Nelerdir?

Oto elektrikçi ilanı özel şartlarını incelediğimizde en az ilköğretim mezunu ve mesleğinde 8 yıllık tecrübesi olanlar başvurabilmektedirler. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylarda C sınıfı sürücü belgesi olmalıdır. Başvurusu kabul edilenler Usta olarak sürekli işçi statüsüyle çalışacaklardır.

İnönü Belediyesi iş başvurusu yapacak adaylar 17 Nisan 2017 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi www.iskur.gov.tr adresinden alınabilir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Emniyet Genel Müdürlüğü Sıhhi Tesisat Teknisyeni iş başvurusu şartları

Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolu olarak sıhhi tesisat teknisyeni alımı yapacak. Alımı yapılacak sıhhi tesisat teknisyenleri 7 ilde çalışma imkanı bulacaklar.

Kapat