Et ve Süt Kurumu Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu genel müdürlüğü yayınladığı iş ilanı ile işçi personel alımı yapacağını duyurdu. Kurumun Erzincan ‘da bulunan Tavuk Kombinasında çalışılacaktır. İstihdam edilecek personel 4857 sayılı iş kanununa göre istihdam edileceklerdir. Kurumda çalışmak isteyen kişiler aşağıya belirteceğimiz şartlşarı taşımalıdır. Erzincan’da ikamet eden kişiler bu iş ilanında avantajlıdırlar.

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı Kadroları

  • 1 kişi Soğutma Sistemleri Operatörü
  • 1 kişi Bakımcı (Makine)

Başvuru yapacaklarda aranan şartlar neler?

  • Soğutma sistemleri operatörü kadrosuna başvuru yapacak olanlar teknik lise ve meslek liselerinin soğutma ve iklimlendirme tesisat teknolojileri bölümünden mezun olmalıdır.
  • Bakımcı kadrosuna başvuru yapacaklar ise en az lise mezunu olması yeterlidir.
  • Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek,
  • Vardiyalı olarak çalışmak
  • Bulaşıcı Hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek.
  • Gıda sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde makine bakım ve onarım işlerinde en az 1 yıl çalıştığını gösteren Sigortalı Hizmet Dökümünü sunmak.

Başvurularını yapan kişilerin kuraları 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00 da Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü binasında yapılacaktır. Sağlık raporu işe alınmaya hak kazanan kişilerden istenecektir. Detaylı bilgiler kurumun internet sitesi olan “www.esk.gov.tr” adresinden yayınlanacaktır.

İş başvurusu aynı şekilde kuruma yapılacaktır. İş başvurusu hakkında bilgi almak isteyen kişiler “0446 251 12 10” numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Emniyet Genel Müdürlüğü Önlisans Mezunu 3 Bin Polis Alımı Yapıyor

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı br kurum olan Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), ÖSYM tarafından gerçekleştirilmiş olan kamu personeli seçme sınavı...

Kapat