Evde Anahtarlık İşi Yaparak Ek gelir Elde Edin

Günümüzde yaşam koşulları sebebiyle herkes ek gelir peşinde koşmaktadır.Bazen bizler ek iş ararken bazen de ek iş ayaklarımıza gelir. Bu yazımda sizlere evde anahtarlık işi yaparak nasıl ek gelir kazanacağınızdan bahsedeceğim.

Anahtarlık işi müşterilerle reklam basılı anahtarlık anlaşması yapan firmaların anahtarlıkları birleştirme işlerini evde ek iş yapanlara vermesidir. Firmalar resimli, logolu, ya da müşterinin istediği şekilde anahtarlık bastıktan sonra bunların montajlanması gerekmektedir.

Bilgisayaralar bu işlemi yapamamaktadır. Bu sebeple firmalar bu iş için kişilere ulaşarak yaptıkları anahtarlık başı ücret ödeyerek işlerini dışarıda yaptırmaktadır.

Evde anahtarlık işine başlamak isteyenlerin en dikkat etmesi gereken şey verilen örnekteki gibi yapıp zamanında teslim etmek.Dilerseniz ilerleyen günlerde kendi malzemenizi satın alıp kendinize çalışmaya da başlayabilirsiniz. Bu işe ilk başladığınız dönemlerde firmaların size anahtarlık başına 50 ile 70 kuruş arasında bir ödeme yapar. Eğer kendiniz yapıp satmak isterseniz bu fiyat 1 ile 2 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Evde anahtarlık işi firmalar tarafından size verilen malzemeleri verilen numunedeki gibi yapıp teslimatını yapmanız yeterli olacaktır. Bu nedenle işi aldığınız firma ile anlaştığınız günde ve tarihte teslimatı yapmanız çok önemlidir. İlk siparişinizi teslimatınız firmanın sizlerle sürekli çalışması için bir referans olacaktır.

Ev hanımlarına tavsiyemiz Anahtarlık işine başlayacak olursanız, bir ekibinizin olması çok önemli Bu iş ekip işidir verilen para size az gibi gözükebilir, fakat sürümden çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapmak isterseniz bir ekip olmanıza gerek kalmayacaktır. Hayal gücünüzü kullanarak kendinize özel tasarımlı anahtarlıklar yaparak ürünlerinizi çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanlarına satarak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Firmalarla İletişim:Alt kısımdaki yorum bölümüne bu işi yapmak istediğinize dair bir yorum bırakabilirsiniz. Ama kullanıcılar kendi güvenlikleri için kişisel bilgileri ve telefon bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. Yorum bölümüne sadece Ad Soyad ve mail adresiyle birlikte Nerede yaşadığınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Tavsiyemiz bu işe olan ihtiyacınızı net belirtmenizdir. guncelisilanlari.net olarak en güncel iş haberlerini sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Özel Adana Hastanesi Personel Alımı iş başvurusu yapma

Özel Adana Hastanesi, genel iş başvurusu formu ile personel alımı yapmaktadır. Hastanede çalışmak isteyen hizmetli, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen ve...

Kapat