Evde boncuk işi yapma ve eve boncuk işi veren firmalar

Evde Boncuk işi yaparak para kazanma

Günümüz ev hanımları evde boş durmak istemiyor. Ayrıca eve giren tek maaş da yeterli olmuyor. Becerikli hanımlar ev ekonomisine katkıda bulunmak konusunda oldukça kararlı. Ev ekonomisine katkı sağlamanın bir yolu da evde boncuk dizme işidir. Züccaciyeciler düğün, doğum günü, mevlit, sünnet gibi organizasyonlar için boncuk satışının çok olduğunu ve bu boncukların düzenli bir şekilde paketlenmesine ihtiyaç duymaktadır. Siz de böyle bir işe yatkınsanız evde rengine, boyutuna ya da şekline göre boncuk paketleyerek ek iş yapabilirsiniz.

Şimdi bu işi nereden bulacağım? Bu işi veren firmalara nasıl ulaşacağım? Acaba ben de boncuk dizme ve ayırma işini yapabilir miyim? gibi sorular soruyor olabilirsiniz. Önce işin ne olduğunu tam olarak anlatalım. Buna göre işin zorluk ve kolaylık derecesini kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere doğum günü, düğün, sünnet gibi organizasyonlarda boncuklarla süslemeler yapılmaktadır. Bunun yanında gelinlik veya perdelerde de boncuk işlemeler kullanılmaktadır. Bu boncuklar toptancılara büyük paketlerde gelmektedir. Bu paketlerin ayrıştırılarak 100’er gramlık küçük paketlere ayrılması gerekmektedir. Bunun için birçok firma eve ek iş ilanı vererek bu iş yükünü hafifletmeyi düşünmektedirler.

Evde boncuk paketleme işi ile para kazanmak için paketlediğiniz boncuk başına ücret alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu bijuteri firmaları ya da züccaciyeciler ile iletişime geçmektedir. Hatta bazı dükkanlar camlarına evlere boncuk işi verilir şeklinde ilanlar da yapıştırmaktadırlar. Buralara müracaatınız sonucunda sizlere iş verebilirler.

Aşağıdaki firmalar evlere boncuk işi vermektedirler fakat bu firmalar ile sitemizin hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Bundan dolayı mağdur olmanızı istemeyiz. İşi iyice araştırmadan yapmayın ve firmaya tüm kişisel bilgilerinizi vermeyin. Buralara gidip yüz yüze görüşmeniz iyi olaraktır. Telefon üzerinden yapılacak görüşmeler güvenli olmayabilir veya telefon numaraları değişmiş olabilir. Çünkü bu firmalar nasıl bir istediğini sizlere göstermeleri gerekmektedir. Buralarda boncuk işi örneklerine ulaşabilirsiniz. Bir kez daha tekrarlamakta fayda var internet sitemizin bu firmalar ile kesinlikle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

 • Şirket Adı : BNK NAKIŞ TEKSTİL
  NATOYOLU CAD. UZMAN SOK. NO: 5 KAT: 3 Y. DUDULLU
  ÜMRANİYE / İSTANBUL
  Tel: 0553-183 62 57
 • Şirket Adı : BİJUPARK ACCESSORİES
  MARPUTCULAR CAD YARPUZ İŞ MERKEZİ NO: 11/24 KAT: 1
  FATİH / İSTANBUL
  Tel: 0554 698 1778
 • Şirket Adı : SEÇİL HOBBY
  KÜLTÜRPARK YÖRE EVLERİ KERVANSARAY SOK. NO:10
  BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL
  Tel: 0850 550 52 17
 • Şirket Adı : TASARI AKSESUAR
  ÇEŞNİLİ SOKAK GİYİM HAN KAT: 4 YEŞİLDİREK
  FATİH / İSTANBUL
 • Şirket Adı : DAMLA BONCUK
  TAHTAKALE CAD. GÜVENER PASAJI G – 5 EMİNÖNÜ
  FATİH / İSTANBUL
 • Şirket Adı : FUNDA İŞLEME
  MURAT MAH. TUNA CAD. SAKARYA SOK. NO:32
  BAYRAMPAŞA / İSTANBUL
  Faks numarası : (0212) 612 45 46
 • Şirket Adı : SUDE BONCUK
  MARPUÇCULAR CADDESİ MARPUÇCULAR İŞ MERKEZİ NO:10 / 118
  FATİH / İSTANBUL
  Faks numarası : (0212) 511 78 79
 • Şirket Adı : JULİDESİGN BONCUK İŞLEME
  MECİDİYE MAH. AMASYA CAD. NO:30
  SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • Şirket Adı : BAŞAK BONCUK
  MARPUÇCULAR CAD. MARPUÇCULAR İŞ MERKEZİ NO:10 / 173 EMİNÖNÜ
  FATİH / İSTANBUL
  Telefon numarası : (0212) 511 58 33

Yukarıdaki firmalar İstanbul için örnek olacak firmalardır. Bunun yanında diğer tüm illerimizde eve boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. Yukarıdaki dükkanlara benzer yerler sizlerin ilerinde de bulunabilir. Bu yerlere başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bir de eğer firmaların sizlere ulaşmasını istiyorsanız bu yazının altına ad, soyad ve mail adresinizi yazarak sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizlerde evde boncuk işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüşhane eve ek iş veren firmalar ile evde ek iş başlıklı makalemizde gümüşhane ek iş fırsatları 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Evde boncuk işi yapma ve eve boncuk işi veren firmalar” için 4 yorum

 1. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum
  Boncuk paketleme işini yapabilirim.Dışarıda çalışma imkanım yok.Dönüş rica ederim.

 2. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum evde iş yapmak istiyorum Boncuk paketleme nikah şekerigibi işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bağcılar Belediyesi KPSS 60 Puan ile Zabıta Memuru alıyor

İstanbul'un en büyük ilçelerinden olan Bağcılar Belediye Başkanlığı KPSS 60 puan ve en az lise mezunu olmak üzere toplam 40...

Kapat