Evde Pamuk Paketleme işi ile ek gelir sağlama fırsatı

Evde Ek İş İmkanı – Evde Pamuk Paketleme ile Ek Gelir

Bugün sizlere bir başka evde ek gelir getirecek bir konudan bahsedeceğiz. Evde iş imkanı sağlayan konumuz “Pamuk Paketleme İşi”. Pamuk paketleme işi günlük kullandığımız pamuk değil. Makyaj silme işlemlerinde kullandığımız pamuktur.

Evde boş boş oturup boş yere para harcamaktan sıkılan kişiler için yine evde oturacaklar fakat bu sefer kendilerine gelir getirme şansları olacak.

Pamuk paketleme işi için belli bir firma yoktur. Belli başlı firmalar iş imkanı doğduğunda bu iş için gerekli kişileri aramaya başlar. Sizler de bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız firmaların sizlerle iletişime geçebilmesi için bu konunun altına yorum yapmalısınız.

Yorum yaparken ad, soyad ve mail adresinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Yorum kısmına kötü kullanım olabilir diye telefon numarası yazmayınız.

Evde Pamuk Paketleme İşi ile Kaç Para Kazanabilirim?

Bu konuda örnek vermek gerekirse, pamuk paketleme işinin 1 paketi 20 – 30 kuruş civarı bir ücret karşılığı bu işi yapabilirsiniz. Günlük olarak 250 paket hazırlarsanız ki bu en düşük miktar 75 TL gibi bir kazanç sağlarsınız. Yukarıda kabaca yapmış olduğumuz hesaba göre aylık en kötü şartlarda 2250 Türk Lirası civarı gelir elde edebilirsiniz.

Bu kazançlar tahminidir. Bu kazançlar sizin çalışma vaktinize ve pamuk paketleme hızınıza göre değişebilir fakat asgari ücretin bile 2020 tl olduğu günümüzde sizlerde evde çalışarak hatrı sayılır gelir elde edebilirsiniz.

Pamuk paketleme işi istiyorsanız bulunduğunuz bölgede pamuk üretimi, paketlemesi işi yapan yer olup olmadığını araştırmalısınız. iskuris.com internet sitesi olarak bir evlere pamuk işi vermiyoruz. Sizleri işi veren kişilerle bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Yorum kısmına ad soyad bulunduğunuz şehir veya ilçe ve mail adresinizi yazarak firmaların sizlere ulaşmasınız sağlayabilirsiniz. Bu yazımızı iş arayanların yanında iş verenler de okumaktadır. Yorumlar bu bakımdan önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına Çerezi Keseleme İşi Nasıl Yapılır? Para Kazanılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Evde Pamuk Paketleme işi ile ek gelir sağlama fırsatı” için 11 yorum

  1. Evde Pamuk Paketleme işi yapmak istiyorum. Elin yatkındır. Yardımcı olur musunuz?

  2. Diyarbakırda oturuyorum hangi paketleme işi varsa yapabilirim lütfen arayın kaçıncı uygulamadır yazıyorum kimse dönmüyor

  3. Aydın Sökede üniversite öğrencisiyim ek gelire ihtiyacım var, dönüş yaparsanız sevinirim.
    dilaraahanedan@ gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
ÖSYM, 25 bin TL Maaşlı Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi başkanlığı Bilgi Güvenliği ve Yönetimi Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 25 bin TL maaşlı...

Kapat