Evde Poşet Katlama işi ile Para Kazanma

Evde Poşet Katlama İşi

Evde poşet katlama işi yaparak siz de her ay düzenli ve aile bütçenize katkı sağlayacak miktarlarda para kazanabilirsiniz. Artık firmalar bu tür işler için personel çalıştırmak yerine evde boş vakti olan insanlara iş dağıtarak hem şirket maliyetlerini oldukça azaltıyorlar hem de daha verimli bir şekilde iş yapmış oluyorlar. Çünkü burada temek nokta ne kadar üretim yapılırsa o kadar para kazanma üzerine kurulmaktadır.

2019 yılı ile birlikte poşetler kişilere ücretli olarak verilecektir. Yani artık marketlerden alış veriş yapınca poşet kullanmak isterseniz ücretini ödemek zorundasınız. Bundan dolayı poşet katlama işi artık daha da kazançlı hale gelecektir. Poşet üreticileri de para kazanacağı için poşet kullanımı değerli bir iş olacaktır.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde poşet katlama işinde birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır. Bu poşet katlama işi pşetin türüne göre değişmektedir. Karton poşetler ve naylon poşet katlama işleri biribirnden farklıdır. En çok yapılan ise poşet katlama işi yapan firmalarla iletişime geçmektir. Firmalar poşetleri nasıl katlayacağınız konusunda size eğitim vermektedir. Bu eğitim sonunda ilk başta küçük bir parti poşetleme işi verilir. Yapılan poşetlemenin niteliği ve işi zamanında teslim etme gibi şartlar son derece önemli olmaktadır. Bu şartlara uyanlar belirli periyotlarda iş alırlar ve ayda bir asgari ücrete yakın miktarlarda kazanç sağlanabilmektedirler. Burada yeteri kadar boş zamanınızın olması ve mümkünse ailede size yardım edecek kişilerin olması önemlidir. Parça başı ücret ödendiği için ne kadar çok iş yaparsanız kazancınızda o ölçüde artacaktır

Evde Poşet Katlama İşini Kimler Yapabilir?

Poşet katlama işi genel olarak kilogram üzerine ödeme yapılan bir sistemdir.  Genellikle kilo başına 1 TL ödeme yapılırken her gün 30 kilo poşet çok rahat bir şekilde katlanabilir. Tabi burada ailede size yardım eden kişi sayısı ne kadar fazla olursa günde yapılan poşetleme sayısı da o oranda artacağı unutulmamalıdır Poşet katlama işi fazla beceri istemeyen bir iş türü olduğu için herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş türüdür. Bu yüzden poşet katlama evde yapılan işler içerisinde en kolay olanlardan bir tanesidir.

Bu yazımızın altına ad, soyad ve mail adresinizi bırakarak eve poşet katlama işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eve ek iş almak için karşılıklı güven oldukça önemlidir. Hem iş veren hem de sizler iş alan kişiler karşılıklı güven kazanmalısınız. Bu sırada kötü niyetli kişiler ile karşılaşmamak ya da rahatsız edilmemek için telefon numaranızı yazmayınız. Zaten site kurallarımız gereği telefon numarası olan yorumlar numara silindikten sonra onaylanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep evde ek iş fırsatları 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Evde Poşet Katlama işi ile Para Kazanma” için 9 yorum

  1. ndn kimse geri dönüş yapmıyo
    bu işi fazlasıyla yapabilirim
    isterseniz bir deneme süreci yapabilirsiniz

  2. Poşet katlama işini yapmak istiyorum.Evde yardım edecek kişilerde mevcut.Dışarıda çalışma imkanım yok.Dönüş rica ederim.

  3. Mrb ist maltepe de oturuyorum işe ihtiyacım var poşet katlama yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Mrb izm bayraklı gümüşpala da oturuyorum işe ihtiyacım var!Bu işi bizde ailecek isteriz

  5. Kahramanmaras tan evde is imkanlarindan yararlanmak istiyorum suan icin bi gelirim yok ve cok ihtiyacim var yapacagim ise hemen motive olurum elimden geleni yaparim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Milli Güvenlik Kurulu Uzman Yardımcısı alımına kimler başvuru yapabilir?

Milli Güvenlik Kurulu, boş durumda bulunan uzman yardımcılığı için giriş sınavı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kimler bu ilana başvuru...

Kapat