Evde telefon kılıfı yapımı ile para kazanma fırsatı

Telefon Kılıfı Yapımı

Günümüzde ek gelir elde etmek bir mecburiyet haline geldi. Bir kişi ister memur isterse işçi olsun aldığı maaş yetmiyor ve kendine ek iş arıyor. Çift maaş olanlar bu durumdan daha az etkileniyor fakat tek maaş olanlar geçim sıkıntısı çekiyorlar. Ev hanımları, eşlerine gelir konusunda yardım etmek istiyorlar ve güçlerinin yettiği sürece aile bütçesine katkı yapmaya çalışıyorlar. Şimdi sizlere bu evde ek gelir getirecek yöntemlerin birinden bahsedeceğim.

Evde Telefon Kılıfı Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Günümüzde elinde akıllı telefonu olmayan yok. Herkes akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefon kullanıcıları telefonlarına çeşitli renklerde kılıf kullanıyorlar. Bu akıllı telefonlara kılıf üreterek bu kılıf furyasında kendinize yer bulabilirsiniz.

Kılıfları Yeteneklerinize göre Yapabilirsiniz

Sizler yeteneklerinize göre telefon kılıfı üretebilirsiniz. İster örgü, isterseniz boncuk yapıştırma ya da ahşap kılıflar üzerine yakma yöntemi ile her markaya ve her modele göre kılıf üretebilirsiniz. Bu ürettiğiniz kılıfları ister internet üzerinden isterseniz de bir dükkan ile anlaşarak ürettiğiniz ürünleri satabilirsiniz.

Anlaştığınız firmalardan toplu sipariş alarak evinize sabit bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Uygun şeffaf kapaklardan alıp onlara boncuk yapıştırarak kendinize özgü süslemenizi yaparak uyguna aldığınız kapağı karlı bir fiyata satabilirsiniz.

Bunun yanında kendi özel tasarımlarınız da olabilir. Bunları da sosyal medya üzerinden yayınlayarak direk satış da yapabilirsiniz. Özellikle günümüzde sevdiklerine hediye etmek üzere kişiye özel tasarımlar arayan kişiler bulunmaktadır. Sosyal medya, instagram gibi, aracılığı ile kişiye özel tasarım yaptığınızı belirtebilir ve daha çok kitleye ve müşteriye ulaşabilirsiniz.

Firmaların size ulaşmasını istiyorsanız bu yazımızın altına ad, soyad ve mail bilgilerinizi yorum bırakarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Burada size kesin ulaşılacaktır diyemiyoruz çünkü sizlere biz değil iş verecek firmalar ulaşacaktır. Bundan dolayı ne zaman ulaşılacağı konusunda kesin bir zaman veremeyiz.

Bir önceki yazımız olan Hatay Evde Yapılacak Ek İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
TEDAŞ giriş sınavı ile memur alımı

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) genel müdürlüğü giriş sınavı ile memur alımı yapacaktır. Başvurular 15 Martta sona eriyor.

Kapat