Fibabanka Personel Alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

Fibabanka A.Ş., 2010 yılında kurulmuş ülkemizde belli şehirlerde şubesi olan ve yaygınlaşan bir bankadır. Fiba grup bünyesinde kurulan Fibabanka A.Ş. kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Fibabanka Hangi İllerde Şubeleri Bulunmaktadır?

Fibabanka şubeleri ülkemizde hızla yaygınlaşmaktadır. Şu anda ülkemizdeki 17 ilde şubeleri bulunmaktadır. Fibabanka, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa,Tekirdağ ve Kayseri illerinde mevcuttur ve bu illerde personel alımı yapmaktadır.

2017 Fibabanka personel alımı ilanları kariyer sitelerinde yayınlayarak bu siteler üzerinden başvuruları almaktadırlar. Şu anda kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlara göz attığımızda aşağıdaki pozisyonların boş olduğunu görmekteyiz.

  • Platform Asistanı (İstanbul)
  • KOBİ Krediler Uzmanı (İstanbul)
  • Gişe Yetkilisi (Bursa, İzmir, Konya)
  • Ticari Krediler Uzmanı (İstanbul)
  • Operasyonel Risk Uzmanı (İstanbul)
  • Bilgi Güvenliği ve Uyum Uzmanı (İstanbul)
  • Üst Düzey Yönetici Asistanı (İstanbul)
  • Engelli Memur (İstanbul)

Fibabanka iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer siteleri üzerinden ve engelli kadrosu için iş başvurusu yapacak adaylar ise İŞKUR’a kayıtlı olmalı ve %40 engeli bulunması gerekmektedir. Bunun dışında engelli personel kadrosuna başvurular kabul edilmeyecektir.

Fibabanka personel alımı iş başvurusu için aranan şartlar incelendiğinde alım yapılacak pozisyonlara göre alım şartlarının da değiştiğini görmekteyiz. İlanlar hakkında detaylı bilgi ve ilanlara başvuruda bulunmak için “https://goo.gl/NxzVIC” adresi üzerinden detaylı bilgiye ve boş pozisyonların alım şartlarına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sarıidris Belediyesi Metal ve Kaporta Tamircisi işçi alımı

Isparta'nın Eğirdir ilçesine bağlı Sarıidris Belediyesi KPSS şartı olmadan ilkokul mezunu metal ve kaporta tamircisi işçi alımı yapıyor.

Kapat