GAP inşaat yurtiçi ve yurtdışı işçi personel alımı iş başvurusu

Yurtdışında ve yurtiçinde inşaat sektöründe çalışmak isteyen vatandaşlarımız için GAP inşaatın faaliyetleri ve iş başvurusu hakkında bilgilendirme yapacağız. 1981 yılında Ahmet Çalık tarafından kurulan Çalık Holding bünyesinde yer alan bir şirket olan Gap İnşaat, hem ülkemizde hem de yurtdışında katıldığı ve kazandığı ihaleler sayesinde inşaat sektöründe adından söz ettiren bir kuruluş olmuştur. Bu ihaleler sayesinde inşaat sektörüne iş istihdamı da sağlamaktadır. Şirketin ülkemiz dışında faaliyetlerini yürüttüğü ülkelerden bahsetmek gerekirse Türkmenistan, Irak, Dubai, Katar, Libya, Kazakistan, Rusya, Ukrayna ve Suudi Arabistan’da şubeleri bulunmaktadır. Bu ülkelerin dışında yer alan 22 ülkede de ihalelere girmektedirler. Bu işlerinde 31 binden fazla kişiye iş imkanı sağlamıştır.

Gap inşaat bünyesinde çalışmak isteyen kişiler farklı iş pozisyonları için iş başvurusunda bulunabileceklerdir. İnşaat alanı geniş bir alan olduğu için beyaz yakalı diye tabir edilen mimar, mühendis gibi iş alanları olurken usta, kalfa gibi direk şantiye içerisinde çalışan vasıflı veya vasıfsız işçi alımları da yapılmaktadır. Bu alımlarda kalıp, duvar, tesisat ustaları, iş makinaları operatörleri, şoförler, aşçılar gibi pozisyonlara işçi alımları yapılmaktadır.

Gap inşaat iş başvurusu yapmak isteyen kişiler şirketin internet sitesi üzernden açmış olduğu elektronik iş başvurusu formunu doldurmalıdırlar. Başvuru formunun adresini yazımızın sonunda vereceğiz. Başvuru yaparken sistem sizden kişisel bilgileriniz yanında iletişim bilgilerinizi ve hangi iş pozisyonuna başvuruda bulunmak istediğinizi sormaktadır. Bu kısında genel başvuru, insan kaynakları uzmanı ve personel diye başlıklar bulunmaktadır. Sizler genel başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışında sizden resimli özgeçmişinizi pdf, word veya resim olarak sisteme yüklemeniz istenmektedir. Başvurunuzu tamamlarken sizden kendinizi en iyi şekilde anlatan kısa mesajınızı yazmanız isteniyor. Tüm bölümleri eksiksiz şekilde sizi en iyi anlatan şekilde doldurduktan sonra güvenlik kodunu girerek gönder tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kuruluş sizlerden gelen başvuru formlarını bir havuzda bekletmektedir. İşçi, personel ihtiyacı doğduğunda bu havuz içerisinden istediği özellikleri barındıran kişilere ulaşarak kendilerini iş görüşmesine çağıracaktır. Şirketin iletişim bilgilerini verecek olursak “Büyükdere cd. No: 163 34394 Zincirlikuyu, İstanbul” adresi ve 0212 306 5000 nolu telefondan şirketin genel merkezine ulaşabilirsiniz. İş başvuru formunu doldurmak isteyenler ise “http://www.gapinsaat.com/is-basvuru-formu” sitesine girerek formu doldurup iş başvurusu yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Katar İşçi Alımı ve Türk İşçi Götüren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.