Gaziantep evde ek iş fırsatları 2019

Gaziantep ülkemizin dünyada adını duyurmuş şehirlerindendir. Antep fıstığı ve Antep fıstığı ile yapılmış baklava ve benzeri tatlılar sayesinde ünü ülke sınırlarını aşmıştır. Şehrin nüfusu 2 milyona yakındır. Antep fıstığı işinde ilk sırada yer almaktadır. Büyükşehir statüsünde olan Gaziantep’te ek iş fırsatları da oldukça fazladır. Antep fıstığı paketleme, baklava hamuru açma gibi işler için eve iş veren yerler bulunmaktadır.

Gaziantep ek iş için imkanları fazla olan bir yer olduğundan bahsetmiştik.  Özellikle yaz mevsiminde düğün zamanı kına gecesi için misafirlere dağıtmak üzere kına paketleme işi, kına çerezi kutulama işi, gelin başı montajı işi gibi sıklıkla evde yapılacak iş veren yerler olduğu görülmektedir.

Kısa zamanda bol kazanç elde edeceğiniz bir Gaziantep ek iş bulmak çok kolay değil. Bunun yerine insan öğrenmeye açık olmalı ve bu öğrenme sonucunda neler kazanabilecek onları değerlendirmelidir.

Gaziantep Evde Ek İş

Çoğu zaman umutsuzca düşünülen yatırımlar bile zaman içerisinde olumlu bir sonuca dönüşebiliyor. İnterneti ve bilgisayar klavyesini dahi kullanmayı bilmeyen insanların, yazarlık hikayesini takip ettiğimize çok iyi bir Gaziantep ek iş imkanının bu yolla karşınıza çıkabileceğini söyleyebiliriz. Burada azimli olmak gerçekçi olmak ve çok çalışmak önemlidir.

Yapacağınız işler sınırlı olmasa bile, ek işveren firmalar azınlıkta. Bunu bir zorluk gibi görmek ise umutsuzluğa sizi götürmesin. Bunun yerine sanal platformunun geniş imkanlarını araştırmalı ve denemelisiniz. İnanın evde birkaç saat zaman ayırarak ekstradan para kazanacağınız işler, sizin de karşınıza çıkabilir. Ek iş fikri ve kazanç yolundaki fırsatı sizi neden bulmasın?

Evde sedef kakma işlemeciliği veren firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen Gaziantepli bayanların veya üniversite öğrencilerinin internet üzerinden iş aramalarına gerek kalmadan bulundukları bölgenin popüler işlerinden birisi olan Sedef kakma işini yapmalarını öneririm. Gaziantep merkezi ve Şehitkamil ilçesinde çok yaygın olarak yapılan bu iş neredeyse Türkiye’de başka bir yerde yapılmamaktadır.

Midye kabuğunda bulunan sert, beyaz ve gök kuşağı pırıltılı fosforik bir madde olan sedefin birbirinden güzel motiflerle meydana getirilen bir süsleme çeşididir. Resim çerçevesi, tavla, kül tablası, sehpa, mücevher sandığı, baston, etejer ve rahle gibi bir çok ürünü süslemekte kullanılan sedef süslemeciliği tüm dünyada ilgi görmektedir. Gaziantep’in İncirlipınar mahallesinde bulunan sedefçiler çarşısında bu tür ürünlerin yapılıp satıldığı bir çok dükkan bulunmaktadır. Bu işi öğrenmek için Gaziantep Halk Eğitim Merkezlerinde aralıklarla kurslar verilmekte ve katılımcılardan bu işi öğrenenlere belge verilmektedir. Bu belge ve bilgi ile birlikte evde bu işi yaparak para kazanmanız mümkündür.

Gaziantep eve ek iş veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için bu yazımızın altına ad, soyad ve mail adresiniz ile birlikte el becerinizi de yazarsanız size ulaşmak isteyen kişiler iletişime geçebilirler. Bu sayede sizler de hem kendi bütçenize hem de aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Ek iş için sadece sitemiz yeterli olmayacaktır. Bunun için sizlerin de çabası önemlidir. Gaziantep’te karşınıza çıkan ek iş imkanlarından yorum bölümünde bahsederek başka kişilerin de bu imkanlara kavuşmasına vesile olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Para Kazanma Yöntemleri 2019 başlıklı makalemizde evde ek iş 2019 ve evde yapılacak işler 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bursa Büyükşehir Belediyesi lise mezunu zabıta memuru alımı duyurusu yayınladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi boş durumdaki 50 zabıta memurluğu kadrosuna en az lise mezunu zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların nasıl...

Kapat