Gökler Belediyesi ilkokul mezunu sürekli işçi alımı ilanı yayınlandı

Kütahya iline bağlı Gediz ilçesinin bir beldesi olan Gökler Belediye başkanlığı Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı pozisyonlarda çalışmak üzere işçi alımı yapacağını ilan etti. Gökler beldesi hakkında bilgi vermek gerekirse ilçe 2015 nüfus sayımına göre 2500 kişi civarındadır. Gediz ilçe merkezine 20 km. ve Kütahya il merkezine ise 120 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Beldenin belediye başkanlığı görevini Yüksel Arık yürütmektedir.

Gökler Belediye Başkanlığı devlet personel başkanlığı sitesinde iki farklı personel ve işçi alımı ilanı yayınlamıştır. Bu ilanları sizlere ayrı ayrı sunacağız çünkü bu iki ilanın alım şartları birbirlerinden farklıdır. Belediye başkanlığı 2 farklı açık iş pozisyonu için alım yapacaktır. Bu pozisyonları aşağıda inceleyelim.

Gökler Belediyesi Beden İşçisi Alımı Şartları

  • Halı saha bakım onarım ve tamirat işlerinde çalışacak,
  • En az ilkokul mezunu,
  • 2 yıl iş deneyimi olan,
  • Sertifika sahibi olanlar da belgelerini ibraz etmelidirler.

Gökler Belediyesi Büro İşçisi Alımı

  • Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Mezunu veya,
  • Muhasebe Önlisans Mezunu olmak,
  • KPSS P93 puan türünden 60 puan ve üzeri almak,
  • Bilgisayarlı muhasebe sertifikası sahibi olmak,

Yukarıdaki açık iş pozisyonlarına başvuru yapmak isteyen şartları tutan kişiler belediye ilanına Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru yapacaklardır. İşkur il müdürlüklerine giderek başvurularını yapabilirler. Burada şartları tutan kişilere Gökler Belediye Başkanlığında noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.  Belediye kura çekimini “Kuzey mh. 61/43600 Gediz KÜTAHYA” adresinde bulunan belediye binasında gerçekleştirecektir. Kura Çekilişi 5 Ocak 2017 tarihinde yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Danıştay Başkanlığı Lise Mezunu Sözleşmeli Hizmetli Alımı yapacak

Danıştay Başkanlığı en az lise mezunu hizmetli alımı alıyor. Hizmetli alımı için başvurular 18 Aralık'ta başlıyor ve şartları tutan herkes...

Kapat