Gratis Bayilik Alma ve Açma Koşulları Neler?

Tüm herkesin özellikle de bayanların dikkatini çeken gratis mağazalarına bayi olmak ister misiniz? Gratis mağazaları çoğunlukla büyük AVM’lerde ve şehirlerin en işlek caddelerinde yer almaktadır. Genellikle kozmetik ve güzellik ürünleri satmaktadır.

2002 yılında faaliyete başlamış, 2016 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok yerde mağaza açmıştır. Kişisel bakım mağazaları arasında müşterilerine en iyi kalitede hizmeti sunmayı ve müşterilerinin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır. Kişisel bakım ürünlerinden kozmetiğe, bebek bakımından temizlik ürünlerine, kozmetikten parfümeriye kadar yüzlerce kaliteli ürünü satışa sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti için her alışverişi özel bir fırsat haline dönüştürmekte ve müşterilerine eşsiz kalitede hizmet sağlamaktadır.

Gratis Bayiliği Alma Şartları Nelerdir?

Gratis firması, yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce mağazaya sahiptir. Ancak misyonu gereği daha fazla kesime ulaşmayı amaçladığı için oldukça uygun şartlar altında franchising vermekte ve düşük sermaye ile karlı bir iş elde etmenizi sağlamaktadır. Bayilik almanız için istenilen şartlar şunlardır:

  • Bayilik açacağınız yer konum olarak merkezde ve işlek bir yerde olmalıdır.
  • Mağaza dizaynını sabit tutarak, her mağaza işletmecisinden tasarım konusunda Gratis politikasına sadık kalmasını özenle istemektedir.
  • Mağazada çalışacak ekip ile müşterinin birbirlerine karşı daima güven içerisinde olmasını beklemektedir.
  • Müşteri memnuniyeti, mağaza personellerince had safhada tutulmalıdır.
  • Gratis personelleri daima sıcakkanlı ve güleryüzlü olmalıdır.
  • Firma olarak satış için seçilen ürünler dışında başka bir ürünün mağazada satılmaması koşulu ön plandadır.

Gratis Bayiliği İletişim Bilgileri:

Adres: Cömert Sok. Yapı Kredi Plaza C Blok, Levent Mah., Beşiktaş/İSTANBUL
Telefon No: 0850 210 6900
E-Posta Adresi: info@gratis.com
İnternet Sitesi: www.gratis.com

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır 2017? Başvuru Koşulları Neler?

Türkiye'nin önde gelen su bayilerinden olan Damla Su Bayiliği nasıl alınır? Damla su bayiliği güvenilir mi? Damla su bayilik sistemi...

Kapat