Güncel iş ilanları android uygulamamız Google Play Store’da yayında

Günümüzde iş ilanları oldukça aranmaktadır. Sitemizde birçok iş pozisyonu için sürekli mesaj ve yorumlar gelmektedir. Bizler de elimizden geldiği kadar tüm iş ilanlarını araştırıp sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Bunun için sizler uğraşmayın diye hem kamu kurumlarını hem de özel sektör iş ilanları tarayıp sitemizde yayınlamaktayız. Bu ilanları sizlere nasıl kısa sürede ulaştırabilir diye beyin fırtınası yaparken sitemizin ilanlarını bulabileceğiniz bir google play android uygulaması yayınlamaya karar verdik. Buradaki amacımız dediğimiz gibi ilanlara kısa süre ulaşabilmeniz. Uygulamamızın haberini yaptığımız bugün itibariyle toplam 35 bin’den fazla kişi telefonuna indirmiştir.

Güncel iş ilanları uygulamamız hakkında genel bilgiler

 • Güncel iş ilanları uygulamamızda; evde ek iş, memur alımları, sözleşmeli personel alımları, işçi alımları, sağlık personeli alımları, yurtdışı iş ilanları yayınlanmaktadır. Özel sektör iş ilanları da uygulamamızda güncel olarak verilmektedir.
 • Uygulamamız android işletim sistemi olan telefonlar için üretilmiştir.
 • iOS işletim sistemi olan iPhone ve windows işletim sistemi içeren telefonlardaki marketlerde bulunmamaktadır.
 • Uygulamamızda anlık bildirim sistemi bulunmaktadır. Yeni bir ilan yayınlandığında size bildirim olarak gelir. Bu bildirim sistemini program içerisinden kapatma imkanı da bulunmaktadır.
 • İlanlara nasıl başvuru yapılacağı bilgileri ve başvuru yapacağınız internet siteleri son başvuru tarihleri uygulama içerisinde sizlere bildirilmektedir.
 • Uygulamayı google play store içerisinden indirdiğiniz için herhangi bir virüs sorunu bulunmamaktadır. Eğer uygulamayı yükledikten sonra virüs uyarısı gibi bir şey gelirse büyük ihtimal virüs sizin telefonunuzda zaten mevcuttur. Uygulama ile canlamıştır. Dediğimiz gibi uygulamamız virüs yönünden temizdir ki google play sistemi uygulamamızı kabul etmiştir.
 • Uygulama ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorum olarak google play üzerinden veya bu yazımızın altına belirtebilirsiniz.

Güncel iş ilanları uygulamasını nasıl indirebiliriz?

 • Bunun için yapmanız gereken telefonunuzdan google play store uygulamasına girmek
 • Arama kısmına “güncel iş ilanları” yazmak
 • Bunu yazınca şu anda en üstte bulunan büyüteç içerisinde “İŞ” yazısını göreceksiniz. Zaten haber resmimiz de uygulamaya ait resimleri görebilirsiniz
 • Üreticisi “iş bilgileri” olan uygulamamızı bu sayede kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bu şekilde indirirseniz uygulamamız google play store’da üst sıralarda yer alacaktır ve diğer indirmek isteyen kişilere yardımcı olmuş olacaksınız. Ya admin sende bizden çok şey istiyorsun yok mu bunun kısa yolu derseniz buyrun size direk indirme linki;

Güncel iş ilanları uygulaması direk indirme linki

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Bunun dışında güncel iş ilanlarına sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşmanız mümkündür. Tüm bu sosyal medya platformlarında güncel iş ilanlarını paylaşmaktayız. Hangi sosyal medya hesabını kullanıyorsanız o platform üzerinden ilanları takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trakya Üniversitesi lise mezunu sözleşmeli personel alımı duyurusu yapıldı

Edirne Trakya Üniversitesi rektörlüğü 68 sözleşmeli personel alıyor. En az lise mezunu olan kişiler başvuruda bulunabilirler.

Kapat