Harran Üniversitesi Hemşire Fizyoterapist Laborant Eczacı Alımı yapıyor

Şanlıurfa Harran Üniversitesi bünyesinde bulunan hastanesinde çalışmak üzere sözleşmeli personel alımı kapsamında toplam 34 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Harran Üniversitesi personel alımı genel şartları 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş ve P3, P93 ve P94 puan türlerinden en az 60 puan ve üzeri puan almış olan kişiler başvuruda bulunabilir. Ayrıca erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmama ve işi yapmasına engel bir sağlık sorununun olmadığını gösteren tam teşekküllü hastaneden alınmış rapor olma şartı bulunmaktadır.

Harran Üniversitesi sözleşmeli personel alımı pozisyonları ve özel şartları neler?

  • Hemşire (17)

Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla hastanelerin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

  • Hemşire (10)

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

  • Fizyoterapist (2)

Yükseköğretim Kurumlarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinde en az 1 (bir) yıl Fizyoterapist olarak çalışmış olmak.

  • Röntgen Teknisyeni (1)

Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme) Bölümü Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 3 (üç) ay anjiyo çekiminde çalışmış olmak.

  • Laborant (1)

Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programlarının birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 2 (iki) yıl laborant olarak çalışmış olmak.

  • Eczacı (2)

Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak.

  • Diğer Sağlık Personeli (1)

Yükseköğretim Kurumlarının Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı programlarının birinden mezun olmak.

Harran Üniversitesi personel alımı başvuruları için http://personel.harran.edu.tr adresinden indireceğiniz başvuru formu ile hazırlayacağınız diğer evraklarınızla birlikte şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Süleyman Demirel Üniversitesi Park ve Bahçe İşleri için 110 İşçi alımı yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi en az ilkokul mezunu park ve bahçe işlerinde çalışmak üzere geçici işçi alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR il...

Kapat