Hotiç Bayilik Alma Başvuru Koşulları Neler?

Hotiç mağazaları kullandıkları hakiki deri ve doğal ürünleri sayesinden ülkemizde ve yurt dışında 130’dan fazla mağazaya sahip olan bir şirkettir. Tüm çalışmalarını hem ülkemizde hem de yurt dışında daha iyi yerlere gelmek için planlayan şirket, bu kapsamda bu açılımlarını gerçekleştirmek için Hotiç tarafından belirlenen standartları taşıyabilecek yatırımcılar için bayilik hakkı tanımaktadır.

Hotiç mağazaları özellikle şehirlerin merkezi caddelerinde ve büyük alış veriş merkezlerinde bulunmaktadır. Bundan dolayı eğer aklınızda Hotiç bayisi olma fikri varsa mağaza konumu için uygun bir yer bulmakla başlayabilirsiniz. Hotiç mağazaları bayilik şartları başvurusunda mağaza genişliği, tasarımı hakkında bilgiler vermiştir. Bunun yanında sizin bayilik başvuru formunuzda belirttiğiniz bilgiler ve teminatlar da Hotiç bayiliği almanız için önemli işlemlerdendir. Hotiç sizin başvurunuzu ve yatırım planlarınızı değerlendirdikten sonra size dönüş yaparak gerekli işlemler için sizleri bilgilendirecektir.

Hotiç Bayiliği iş yeri şartları neler?

  • Hotiç mağazalarının mağazanın daha fazla ziyaretçi çekmesi için lokasyonunun iyi bir yerde olması,
  • İşyerinin Alışveriş Merkezi (AVM) ya da şehrin ana caddesi üzerinde bir yerde olması,
  • İşyerinin en az 120/150 m2 kullanım alanına sahip olması,
  • Son iş yeri şartı olarak en az 6m2 lik bir görsel alanına sahip olması gerekmektedir.

Hotiç Bayiliği yatırım şartları neler?

Hotiç bayiliği alırken ayarladığınız mekanın Hotiç standartlarına uyduktan sonra sırada tasarım ve dekorasyon aşamaları gelmektedir. Bunun için sizlerden dekorasyon maliyeti çıkacaktır. Hotiç mimar ekibi tarafından bulduğunuz dükkan için çizilen proje uygulanır ve iç mekan Hotiç tarafından yapılır. Tüm bu ücretler yatırımcı tarafından karşılanır. Proje uygulandığında  mağaza Hotiç standartlarına uygun olarak hazır hale gelmiş olur.

Bunun yanında şirket yatırımcıdan banka teminat mektubu istemektedir. Bu teminat mektubu mağazada bulunan ürün değeri kadardır. İşletme sermayesi  bölge ve sezona göre değişiklik gösterebilir. Ürünler de Hotiç mağazalarında bulunması gereken ürünler bulundurulur. Başka koleksiyonlar eklenmez.

Hotiç Bayilik başvurusu için yukarıdaki şartları sağladıktan sonra ad, soyad ve telefon numaranızı bayi@hotic.com.tr adresine mail atarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Mail ile uğraşmak istemiyorsanız 0212 294 59 00 telefon numarası ile mağazaya ulaşıp detaylı bilgi alıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yaşar Holding personel alımı iş başvurusu

Yaşar Holding bünyesinde Pınar, DYO gibi önemli firmaları barındıran bir holdingdir. Türkiye Geneli personel alımı ilanları yayınlamıştır. İş başvurusu ve...

Kapat