İGA İstanbul Havalimanı genel iş başvurusu yapma

7 Ekim 2013 tarihinde yeni İstanbul Havalimanın ı inşa etmek ve işletmek amacıyla kurulmuş olan İGA, 25 yıl boyunca İstanbul Havalimanını işletme görevini üstlenmiştir. İstanbul şehir merkezine 35 km. uzaklıkta bulunan havalimanı bildiğinz üzere 29 Ekim 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılmıştı. İstanbu Atatürk Havalimanı da bu süreçten sonra bu yeni havalimanına taşınmaya başladı. Avrupa’nın en büyük havalimanı olarak lanse edilen ve yıllık 200 milyon yolu kapasitesi olacağına inanılan havalimanı300’den fazla yerleşim yerine uçuş imkanı sağlayacaktır.

Bu kadar büyük bir havalimanını 25 yıl boyunca işletmek de kolay bir iş olmayacaktır. Sürekli pesonel ve işçi alımları gerçekleşecektir. Havalimanı deyince sadece hava hizmetleri değil havalimanının iç kısmının temizlik ve bakım işleri, danışma ve yönlendirme, güvenlik gibi işleri için personele ihtiyaç vardır. Ayrıca dış kısımdaki bahçe ve otoparkların bakımı, tadilatları için de personel ve işçi alımları yapılmaktadır.

Bunların yanında beyaz yakalı olarak adlandırdığımız yönetici alımları da yapılacaktır. İlgili bölümlere şefler de alınacaktır. Avrupa’nın en büyük havalimanını işletmek için oldukça fazla personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İGA İstanbul Havalimanları personel alımları ve havalimanlarının taşınma ve süreç hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla internet sitesi kurmuştur. Bu site üzerinden alımları ve bilgilendirmeleri yapmaktadır. Sizlerde açık iş pozisyonlarını ve genel iş başvurusunu aşağıya belirteceğimiz bağlantı üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmaktır.

https://goo.gl/Y445HW

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Hükümetin yaptığı değişiklikle güvenliğin büyük kısmı özel güvenlik görevlileri tarafından yapılacaktır. Bundan dolayı 2019 yılında silahlı ve silahsız güvelik görevlisi...

Kapat