İGDAŞ Personel Alımı iş ilanları iş başvurusu

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ) İstanbul’a gaz dağıtım hizmeti vermektedir. Şirketin kurulum tarihi 1986 yılına dayanmaktadır. O tarihte İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı iştirakçilerle birlikte kurulmuştur. Şirket bünyesinde bir çok personel çalıştırmaktadır. Şirket büyümeye devam ettiği için yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Şirketin misyonu doğal gaz hizmetini sürdürülebilir bir anlayışla insanların yaşam kalitelerini yükseltmek olarak belirtmiştir.

Abonelerine daha iyi hizmet verebilmek için personel alımı yapacak olan igdaş alım yapmayı planladığı personelleri deneyim sahibi adaylar arasından yapacaktır. Geçtiğimiz yılın aksine 2016 yılında personel alımlarına hız verecek diyebiliriz.

İGDAŞ personel alımı iş ilanları 2017 yılı için alım yapacağı personeller için açık iş ilanlarını sistemleri üzerinden yayınlamıyor. İş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden de vermeyen İgdaş başvurularını kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır.

İgdaş personel alımı  2017 iş ilanlarına nasıl başvurulur bu konuda size bilgi vermeye çalışacağız. Şirket iş ilanları için internet sitesi üzerinden CV (özgeçmiş) göndermeniz gerekmektedir. Alımları 2017 yılı için vezne görevlisi, sayaç okuma görevlisi gibi yardımcı hizmetlerde yapacaktır.

İgdaş iş başvuruları ve açık iş pozisyonları şirketin sitesi olan http://www.igdas.istanbul internet sitesinde yayınlanmaktadır.  İGDAŞ başvuru bilgilerinize uygun iş pozisyonu oluştuğundan sizlere sistem üzerinden verdiğiniz iletişim bilgilerinden ulaşacaklardır. Şirketin ilanlarına daha hızlı ulaşmak istiyorsanız sitemizi sosyal medyadan takip ederek oradan daha kolay ve hızlı bir şekilde ilanları görebilir ve istediğiniz iş imkanına kavuşmuş olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gama Holding Suudi Arabistan Personel Alımı iş ilanları 2017

Gama Holding bünyesinde bulunan Gama Güç Sistemleri A.Ş. Suudi Arabistan'da çalışmak üzere personel alımı yapacaktır. Yurt dışı iş ilanı arayanlar...

Kapat