İnönü Üniversitesi Fizyoterapist, Hemşire ve Sağlık Teknikeri Alımı

Malatya’da bulunan İnönü Üniversitesi hastanesi bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli olarak 93 personel alımı yapılacağına ilişkin personel alımı ilanı devlet personel başkanlığı sitesinde yayınlandı.

depolama

İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru genel şartlarını incelediğimizde 657 sayılı DMK’nın 48. maddesindeki şartları sağlamak, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak, sağlık durumu çalışmasına engel olmayacak denilmektedir.

  • Hemşire (90)

Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak

  • Fizyoterapist (2)

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak

  • Sağlık Teknikeri (1)

Radyoterapi önlisans programından mezun olmak.

Yukarıdaki şartları taşıyan adaylar İnönü Üniversitesi hastanesi personel alımı ilanına başvuruda bulunabilirler. Başvuruya giderken adaylar yanlarında https://www.inonu.edu.tr/tr/cms/personel adresinden temin edecekleri başvuru formu, özgeçmiş, 1 adet vesikalık fotoğraf, e-devlet üzerinden alınmış mezun belgesi çıktısı, nüfus cüzdanı fotokopisi ve KPSS sonuç belgesini yanlarında bulundurmalıdırlar.

2017 İnönü Üniversitesi personel alımı iş başvurusu tarihleri ise 13 – 28 Nisan 2017 tarihleri arasındadır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Elektrik Üretim A.Ş. Lise Mezunu 300 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Elektrik Üretim A.Ş. en az lise mezunu ve KPSS sınavı P94 puan türünden en az 60 puan alan adaylar arasından...

Kapat