Isparta’da Bahçe Düzenleme İşinde Çalışacak Personel Aranıyor

Günümüzde iş fırsatlarını incelediğimizde yaz mevsiminde ve bitki ekim zamanlarında bahçe düzenleme işlerinin çok fazla rağbet gördüğünü duyuyoruz. Bahçe düzenleme işlerinde yapılan işleri incelersek çoğunlukla gereksiz çıkan otların temizlenmesi, budaması gelen ağaçların budanması, tohum ve fidelerin dikim zamanlarında dikimlerinin gerçekleştirilmesi olarak belirtebiliriz.

Tam bu sırada Isparta’dan park ve bahçe işlerinde çalışacak işçi alımı yapılacağı duyurusu geldi. Özellikle yaz aylarında çalışıp sonbahar ve kış ayında iş arayanlar ve bahçe işlerini sevenler için iyi bir iş fırsatından bahsedeceğiz. Bu iş ilanı geçici işçi olarak Ekim, Kasım ve Aralık aylarında 3 aylık geçici mevsimlik statüde çalışacaklardır.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi park ve bahçe işinde çalışmak üzere toplam 80 işçi alımı gerçekleştirecek. Bu 80 işçinin 74’ü normal işçi, 4’ü engelli işçi ve 2’si eski hükümlü ve terör mağduru pozisyonlarında çalışacaklardır. Başvurular 19 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. En az ilkokul mezunu olan ve 18 yaşını geçen herkes iş başvurusunda bulunabilir.

SDÜ işçi alımı iş başvurusu Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlüklerinden ya da www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvuruların fazla olaması durumunda üniversitede noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Bunun yanında adaylara sözlü mülakat da uygulanacaktır. Noter kurası 25 Ağustos 2017 tarihinde yapılacaktır. Sözlü mülakatlar ise 14-15 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Noter kurasını kazanan ve sözlü mülakatı geçen işçiler 2 Ekim 2017 tarihinde iş başı yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Rekabet Kurumu Başkanlığı 28 personel alımı gerçekleştiriyor

Rekabet Kurumu 2017 KPSS sınav puanı ile kadrolu memur alımı yapacağını ilan etti. Başvuru için 22 Ağustos 2017 tarihine kadar...

Kapat