İstanbul Eve Ek İş Veren Firmalar ile Evde Ek Kazanç

İstanbul Eve Ek İş Veren Firmalar ile Evde Ek Kazanç

İstanbul, aslında bu şehir için onlarca ek iş ilanı ve haber yazılabilir fakat sitemiz üzerinden bu kadar bilgi verecek yerimiz yok maalesef. İstanbul taşı toprağı altın olarak lanse edildiğinden beri bir çok yerli ve ve yabancı şehirlerden göç almıştır. Bunun neticesinde İstanbul’un nüfusu artmış ve iş olanakları azalmıştır. İşe girenler maaşlarının yetmediğinden bahsederek ek iş aramaya başlamışlardır.

Ek iş arayanlar normalde işleri olan ve düzenli maaş alan kişilerden oluşmuştur. Bunun yanında ev hanımı olan ya da öğrenci, işsiz olan kişiler de hem iş aramışlar hem de  evde ek iş arayarak ev bütçesine katkı yapmak istemişlerdir. Özellikle ev hanımları eşlerine yardımcı olmak ve el becerileri ile eve katkı sağlamak için eve ek iş veren firmalar ile çalışarak ek iş yapmaktadırlar.

İstanbul’da ikamet edenler özellikle sahil kenarlarında evde ürettikleri takı, kolye, küpe taç, toka gibi aksesuarları sahilde yürüyüş yapan kişilere satabilir. Bunun yanında parça başı iş yapan aksesuarcılar ile anlaşarak yaptığı parça başına evde ek iş yapabilir.

İstanbul Evde İş Fikirleri

Evinizde oturduğunuz yerden ek gelir sağlama ya da ev ekonomisine katkı sağlama gibi imkanlara sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu konuda İstanbul evde iş fikirleri bakımından, boncuk işleri, el işi işleri, işleme işleri, makale yazma işleri, kutu katlama işleri gibi birçok işin bulunduğunu söylemek mümkün. Bu işlerle evde oturduğunuz yerden ek gelir sağlamanız ve kendinize kazanç sağlamanız mümkün diyebiliriz. Bu işlerle kendinize büyük ölçüde gelir yaratarak, önemli ölçüde ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Ek İş İmkanları İstanbul

Birçok firmanın ambalajlama, poşetleme, kutu katlama, süs hazırlama, el işleri gibi bir takım işleri evde çalışan bayanlara hazırlattığını söyleyebiliriz. Bu nedenle sizde herhangi bir işten birini seçerek İstanbul ek iş imkanları konusunda kendinize büyük ölçüde gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir gideriniz olmadan söz konusu işleri yapabilmeniz mümkün. Evinizde oturduğunuz yerden nikah şekeri hazırlama, paketleme ya da kutulama gibi işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu konuda size iş imkanı sağlayan birçok firma bulunmaktadır diyebiliriz.

İstanbul eve ek iş veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için bu yazımızın altına ad, soyad ve e-mail bilgilerinizi yazarak sizlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede eve ek iş verecek firmalar sizlere bu yazı üzerinden ulaşarak sizlerle çalışmaya başlayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Ordu Evde Ek Gelir Sağlama Evde Ek iş fikirleri başlıklı makalemizde Ordu ek iş fikirleri, Ordu evde ek iş ve Ordu evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

İstanbul Eve Ek İş Veren Firmalar ile Evde Ek Kazanç” için 5 yorum

  1. İstanbul büyukçekmece kamiloba da oturuyorum ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var lütfen dönün evde yapabileceğim iş

  2. Evliyim bir çocuk annesiyim bebeğim küçük ve bu işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüşüm sağlar mısınız paraya ihtiyacım var

  3. Merhaba
    İstanbul çekmekoy evde paketleme işi arıyorum. El becerim var. Önceki çalıştığım iş yerinde paketleme konusunda tecrübem var.
    Acil bilgi lütfen
    Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İçişleri Bakanlığı 964’ü büro personeli olmak üzere 1200 sözleşmeli personel alıyor

İçişleri Bakanlığı merkez ve 112 acil çağrı merkezinde görevlendirilmek üzere toplam 1200 kişi istihdam edecektir. Kimler başvuru yapabilir? Bölümlere göre...

Kapat