İstanbul Üniversitesi Hemşire Biyolog ve Lise Mezunu Sağlık Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde çalışmak üzere maaşı özel bütçe ve döner sermaye bütçesinden ödenecek sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağı kadrolar şu şekildedir; hemşire, biyolog ve sağlık personeli. Başvuruda bulunacak adaylarda aranacak özel şartlar başvuru yapılacak bölüme göre değişmektedir.

  • Hemşire (27)

Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. 2016 KPSS P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak

  • Biyolog (2)

En Az Biyoloji Bölümü Lisans Mezunu Olmak, Tc 99m Ga 68, Lu 177 Radyofarmasötiklerinin İşaretlenmesi, Kalite Kontrollerinin Yapılması İşlemlerinde En Az 2 Yıl Belgelenebilir Deneyimi Olmak, FDOPA, FCholine Radyofarmasötiklerinin İşaretlenmesi, Kalite Kontrollerinin Yapılması İşlemlerinde En Az 1 Yıl Belgelenebilir Deneyimi Olmak, Hynic TATE Liyofilize Radyofarmasötik ve Mebrofenin Kitleri Üretim ve Sentezi Sertifikasına Sahip Olmak

  • Diğer Sağlık Personeli (1)

En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu Olup, Sağlık Bakanlığı Onaylı Perfüzyonistlik Yetki Belgesine Sahip Olmak

İstanbul Üniversitesi personel alımında genel şartlar da bulunmaktadır. Bu şartlar ise tüm birimlerde haftalık 40 saat çalışma süresini aşmayacak şekilde vardiyalı oalrak çalışmayı kabul etmek, sözleşmeli olarak çalışmasında bir hukuki engel bulunmamak, KPSS sınavına girmiş ve yeterli puanı almış olmak.

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvurusu yapacak olan adaylar başvurularını şahsen yapmalıdırlar. www.istanbul.edu.tr adresinden edinecekleri başvuru formunu doldurmalı ve buna ek olarak nüfus cüzdanı, diploma, 2016 KPSS sonuç belgesi ve yukarıda bulunan özel şartları taşıdığını gösterir belge gerekmektedir. Başvurular 7 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
PTT 1113 Gişe ve Büro Görevlisi ve 637 Dağıtıcı Toplam 1750 Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. 1750 sözleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. Başvuruların başladığı ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar en az...

Kapat