İTÜ sözleşmeli büro personeli alımı duyurusu yayınlandı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/isku5911/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğü tarafından kurumun internet sitesinden yayınlanan ilana göre büro personeli olarak çalışacak 5 personel alımı yapılacaktır. 30 yaşını doldurmamış olan, Türk vatandaşı olan, erkeklerin askerlik ile ilgisi olmayan, güvenlik soruşturmasından veya arşiv arşiv araştırmasından olumlu sonuç alan kişiler ilana başvuruda bulunabileceklerdir. Bunun dışında adaylar 2016 KPSS sınavına da girmiş olmalıdırlar. Üniversite ayrıca alım yapılacak kadrolara uygun özel şartları ve öğrenim durumlarını da yayınlamıştır. Kişiler bu koşulları da sağlamalıdırlar.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Özel Şartları

  • 1 Büro Personeli – Hukuk  büro yönetimi ve sekreterliği veya adalet önlisans mezunu olmak,
  • 1 Büro Personeli – Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü meslek yüksekokulu mezunu olmak,
  • 3 Büro Personeli – İşletme, İktisat bölümü lisans mezunu olmak.

Adaylar yukarıdaki boş durumdaki kadrolara başvurularını yaparlarken 2016 KPSS sınavına lisans mezunları P3 puan türünden önlisans mezunları ise P93 puan türünden 70 puan ve üzeri almalıdırlar. Eğer bu işte çalışmış olan varsa bunu e-devletten alacağı hizmet dökümü ile belgelendirmelidirler. Başvuru yapmak isteyen kişiler 22 Mayıs 2018 tarihine kadar İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğü personel daire başkanlığı Maslak İstanbul adresine şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmalıdırlar. Başvuru yaparken aşağıdaki belgeleri üniversiteye teslim etmelisiniz.

  • Üniversitenin web sayfasından temin edeceğiniz başvuru formu,
  • Diploma veya geçici mezuniyet belgesi fotokopisi,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • 2016 KPSS sonuç belgesi e-devlet çıktısı,
  • E-devlet üzerinden alınmış hizmet dökümü

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir